Today's Deals
Help Guides
Download App
17.
Eye Flicks Pen 020 Brown
1ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£3.50
£350.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Our eyeliner dries quickly
It is water-based
It has an intense-black color
The finish is a subtle but long-lasting silky sheen
Ophthalmologically tested
Suitable for all ages
Vegan friendly
see more
Reviews
3.9
43 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From 17.
17.
Eye Shadow Palette 020 Pinks
4
£5.00
12ml
17.
17 Extreme Extension Lengthening Mascara Brown 020
£4.00
£33.33 per 100ml
17.
Micro Filling Brow Pen Dark Brown 030
15
£4.00
7.2g
17.
Eye Shadow Palette
£5.00
each
2g
17.
Glossy Glaze Lip Plumping Pen 040 Barely There
£4.00
each
1g
17.
Line Up Eye Pencil 080
£2.00
each
17.
Party Pallet Eye Shadow Palette
£5.00
7.2g
17.
Eye Shadow Palette 030 Browns
£5.00
each
7.2g
17.
Eye Shadow Palette 050 Glitter
£5.00
each
17.
Eye Shadow Palette 010 Golden
22
£5.00
Related Products
11ml
Catrice
Hyper Lash Mascara 020 Speedy Brown
£5.99
£54.45 per 100ml
P.Louise
Eyelashes Foxy Flicks
£10.00
1.1ml
essence cosmetics
Essence Eyeliner Pen Extra Long-Lasting 010 Blackest Black in 020 Brown
£2.49
£226.36 per 100ml
Rimmel
Max Factor Colour Elixir Lipliner 020 Warm Brown
£4.79
1ml
Catrice
Calligraph Pro Precise Matt Liner Waterproof 020 Espresso Brown
£3.29
£329.00 per 100ml
Maybelline
Tattoo Liner Ink Pen 882 Pitch Brown
6
£8.99
Trouble Maker
Ted Brown 2-in-1 Gel Brown Pen Dark Brown
£4.50
Trouble Maker
Outsider Liquid Eyeliner Pen Brown
£3.00
Revolution Haircare
Stroke Brow Pen Dark Brown
58
£6.00
1.8ml
Revolution
Instant Brow Hair Pen Dark Brown
31
£5.60
£311.11 per 100ml