Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
22. Tesco Finest British Free Range Bronze Turkey Crown with a Pork Cranberry & Chestnut Stuffing- Medium 1.85 (Serves 8-10)
2.35kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£65.80
£2.80 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Finest prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£18.75
Highest
£65.80
£65.80
Good to know
Fresh
Class A bronze bone in turkey crown
Pork, cranberry, and chestnut stuffing
Topped with dry cured smoked streaky bacon and rosemary
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
2.9kg
Tesco Finest
23. Tesco Finest British Free Range Bronze Turkey Crown with a Pork Cranberry & Chestnut Stuffing Large 2.36 (Serves 10-12)
£81.20
£2.80 per 100g
2.87kg
Tesco Finest
20. Tesco Finest British Free Range Easy Carve Turkey with a Pork Cranberry & Chestnut Stuffing (Serves 12)
£58.00
£2.02 per 100g
650g
Tesco Finest
65. Tesco Finest Pork Sage & Onion Stuffing wrapped in Bacon (Serves 6)
£9.50
£1.46 per 100g
2.7kg
Tesco Finest
48. Tesco Finest Salt Aged Crackling Pork Noisette with Stuffing 2.3 (Serves 8)
£32.40
£1.20 per 100g
800g
Tesco Finest
74. Tesco Finest Signature Garnish Pack (Serves 4)
£9.00
£1.13 per 100g
910g
Tesco Finest
68. Tesco Finest Garnish Trio (Serves 5)
£9.75
£1.07 per 100g
1.6kg
Tesco Finest
52. Tesco Finest Easy Carve Duck with a Pork Balsamic & Plum Stuffing (Serves 6)
£35.00
£2.19 per 100g
630g
Tesco Finest
70. Tesco Finest 30 Pigs in Blankets (Serves 15)
£9.50
£1.51 per 100g
580g
Tesco Finest
92. Tesco Finest Pork Smoked Bacon & Maple Sausage Roll Wreath (Serves 12)
£9.00
£1.55 per 100g
120g
Tesco Finest
Roast Chicken Breast with Pork Sage & Onion Stuffing
£3.75
£3.13 per 100g
Related Products
3.19kg
Tesco
28. Tesco Turkey Crown Medium 2.3 (Serves 8-11)
£33.50
£1.05 per 100g
Tesco
27. Tesco Turkey Crown Medium 2.3-3.19kg (Serves 8-11)
£39.88
Waitrose Ltd
No.1 Free Range Bronze Turkey Crown
£70.00
Waitrose Ltd
No.1 Free Range Bronze Turkey Crown
£60.00
Waitrose Ltd
No.1 Free Range Bronze Turkey Crown
£80.00
Waitrose Ltd
No.1 Free Range Bronze Turkey Crown
£90.00
395g
Tesco Plant Chef
62. Tesco Plant Chef No-Turkey Crown with Sage & Onion Stuffing (Serves 4)
£6.50
£1.65 per 100g
Waitrose Ltd
No.1 British Free Range Pork Stuffing Balls
£5.00
Waitrose Ltd
No.1 Free Range Stuffed Turkey Breast with Pork Sage & Onion Stuffing
£50.00
Waitrose Ltd
No.1 Turkey Crown Stuffed w Free Range Pork Sage & Onion
£75.00
Related Searches
Tesco Finest