Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
77. Tesco Finest Sticky Toffee Pecan Star (Serves 8)
775g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£13.00
£1.68 per 100g
£11 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
400g
Tesco Finest
Sticky Toffee Pudding
£5.00
£1.25 per 100g
Tesco Finest
Sticky Toffee Cake 10 Servings
£6.35
180g
Tesco Finest
2 Sticky Toffee Cheesecake Slices
£3.50
£1.94 per 100g
820g
Tesco Finest
81. Tesco Finest Belgian Chocolate Billionaire Profiterole Bowl (Serves 8)
£18.00
£2.20 per 100g
230g
Tesco Finest
Sticky Toffee Pudding Meal Deal
£3.50
£1.52 per 100g
700g
Tesco Finest
84. Tesco Finest Belgian Chocolate & Caramel Molten Pudding (Serves 8)
£13.00
£1.86 per 100g
700g
Tesco Finest
82. Tesco Finest Belgian Chocolate & Berry Delice (Serves 8)
£18.00
£2.57 per 100g
Tesco Finest
80. Tesco Finest White Chocolate & Red Velvet Yule Log (Serves 8)
£7.00
780g
Tesco Finest
79. Tesco Finest Peach & Passion Fruit Mimosa Trifle (Serves 8)
£13.00
£1.67 per 100g
Tesco Finest
Sticky Toffee Muffins
£2.25
£1.13 each
Related Products
TESCO free FROM
Tesco Finest Free From Sticky Toffee Muffins
£2.75
£1.38 each
180g
TESCO free FROM
Tesco Finest Free From 4 Sticky Toffee Tarts
£3.60
£2.00 per 100g
420g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Toffee & Pecan Roulade Dessert Taste the Difference (serves 6)
£5.90
£1.40 per 100g
158g
We Love Cake
Gluten Free Totally Toffee Sticky Toffee Slices
£2.55
£0.40 per 100g
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
£15.00
£1.50 per 100g
260g
Tesco
105. Tesco Finest Chef's Collection Winslade Baking Cheese with a Fig & Damson Compote (Serves 8)
£16.00
£6.15 per 100g
Exceptional by ASDA
Hand Finished Toffee & Pecan Roulade
£5.73
400g
Sainsbury's
Sticky Toffee Pudding
£4.70
£1.18 per 100g
Cartmel Village Shop
Sticky Toffee Pudding
£5.25
250g
Bistro by ASDA
Sticky Toffee Pudding
£3.25
£1.30 per 100g
Related Searches
Tesco Finest