Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Garlic & Chilli Double Crunch Prawns
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Iceland
Garlic & Herb Marinated King Prawns
VIEW
Iceland
Sweet Chilli Marinated King Prawns
VIEW
Iceland
Double Crunch Prawns Crispy Tempura
VIEW
Iceland
Double Butter & Garlic Mash
VIEW
Today's Price
See how Iceland prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.99
Usually
£39.07
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Breaded Sweet & Spicy King Prawns 200g
£4.00
£2.00 per 100g
Waitrose
Waitrose Garlic & Chilli King Prawns
£4.00
Sainsbury's
Tempura Prawns 150g
£3.00
£0.20 per 100g
Morrisons
The Best Tempura Prawns With Sweet Chilli Dip
£4.50
Iceland
14 Filo Prawns 168g
£2.88
£1.71 per 100g
Asda
Marinated Chilli & Lime King Prawns 150g
£3.75
£2.50 per 100g
see more
Reviews
4.6
25 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Iceland
Prawns
Tempura Prawns
Seafoods