Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Minted Lamb Chump Chops
800g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£9.78
£1.22 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.2
9 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
800g
Iceland
Lamb Chump Chops
7
£9.78
£1.22 per 100g
Iceland
4 Lamb Chump Chops
49
£5.18
Iceland
4 Lamb Chump Chops
40
£5.18
300g
Iceland
4 Minted Lamb Grillsteaks
£3.16
£1.05 per 100g
454g
Iceland
4 Minted Lamb Quarter Pounders
184
£5.18
£1.14 per 100g
450g
Iceland
Lamb Mince
57
£4.60
£1.02 per 100g
350g
Iceland
Diced Casserole Lamb
165
£5.18
£1.48 per 100g
Iceland
Luxury New Zealand Whole Lamb Leg 1.8-2.6kg
185
£36.80
Iceland
Slow Cooked 2 Lamb Shanks with a Mint & Rosemary Gravy (2 x 475g)
136
£12.00
Iceland
4 Pork Loin Chops
113
£4.89
Related Products
250g
Tesco
2 Minted Lamb Steaks
15
£5.25
£2.10 per 100g
700g
J.James & Family
New Zealand Lamb Chops
54
£9.00
£1.29 per 100g
300g
Birds Eye
4 Minted Lamb Grill Steaks
32
£5.75
£1.92 per 100g
340g
Sainsbury's
British or New Zealand Lamb Chops
86
£6.75
£1.99 per 100g
170g
Sainsbury's
British or New Zealand Lamb Chops
83
£3.25
£1.91 per 100g
Morrisons
Market Street Welsh Spring Lamb Chops
£7.14
Waitrose Ltd
Waitrose 2 British Lamb Loin Chops per kg
491
£6.90
300g
Tesco
Lamb Chops
118
£5.50
£1.83 per 100g
550g
Tesco
Lamb Chops
49
£9.50
£1.73 per 100g
300g
Tesco Organic
Lamb Chops
35
£6.60
£2.20 per 100g
Related Searches
Iceland
Lamb Chops