Today's Deals
Help Guides
Download App
Adaptil
Tasty Calming Dog Chew
96g
30
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£28.00
£0.97 per 100g
VISIT
Pets At Home
£31.00
£1.08 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.4
5 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Adaptil
48ml
ADAPTIL
Calm Home Diffuser Single Refill
£16.50
£34.38 per 100ml
48ml
ADAPTIL
Calm Home Dog Diffuser Starter Kit With Refill
£23.00
£47.92 per 100ml
ADAPTIL
Calming Pheromone For Dog Collar Medium Large
£25.00
20ml
Adaptil
Transport Calming Pheromone Spray For Dogs
£11.00
£55.00 per 100ml
Adaptil
Junior Calming Collar For Puppies
£11.99
60ml
Adaptil
Transport Calming Pheromone Spray For Dogs
1
£20.00
£33.33 per 100ml
48ml
3
Adaptil
Calm Home Diffuser Refill For Dogs And Puppies Value Pack
£45.00
£31.25 per 100ml
Adaptil
Calm Collar For Small Dogs
2
£15.83
Adaptil
Calming Pheromone For Dog Collar Small Medium
£23.00
Related Products
200g
60
Zesty Paws
Calming Dog Chews Turkey Flavour
£24.00
£0.20 per 100g
140g
60
Buddy and Lola
Peaceful Pooch Chews For Dogs
£29.99
£0.36 per 100g
300g
120
Bugalugs
Calming Chews For Dogs
£29.99
£0.08 per 100g
120
Pupps
Calming And Anxiety Supplement Treats For Dogs
£29.99
£0.25 each
230g
Virbac
Zenidog Calming Gel Diffuser For Dogs
£24.99
£10.87 per 100g
YuMove
Calming Care for Adult Cats 30 Capsules
2
£13.00
230g
60
VETIQ
Serene Calming Supplement Chews For Dogs
£10.00
£0.07 per 100g
Virbac
Zenidog Calming Pheromone Collar For Medium And Large Dogs (10-50Kg)
£31.39
60ml
Virbac
Zenifel Calming Spray For Cats
£25.95
£43.25 per 100ml
230g
Virbac
Zenifel Calming Gel Diffuser For Cats
£34.95
£15.20 per 100g
Related Searches
Dog Treats
Dog Chews