Today's Deals
Help Guides
Download App
KERASTASE
Genesis Anti-Hair Fall Nourishing and Fortifying Hair Serum for Weakened Hair
90ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£26.99
£29.99 per 100ml
VISIT
Amazon
£37.17
£41.30 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£17.50
Highest
£26.99
£26.99
Supermarket Alternatives
Boots
Anti Frizz Serum 50ml
£3.00
£6.00 per 100ml
Waitrose
Waitrose Pure Lightweight Conditioner
£3.25
Superdrug
Vita Soft Leave In Conditioner 75ml
£3.00
£4.00 per 100ml
Reviews
4.5
1,696 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From KERASTASE
75ml
KERASTASE
Genesis Nourishing Fortifying And Anti Hair-Fall Conditioner For Weakened Hair
£15.99
£21.32 per 100ml
200ml
Kerastase
Kerastase Genesis Moisturising And Hydrating Conditioner For Weakened Hair Ginger Root Fondant Reinforcateur
262
£19.99
£10.00 per 100ml
250ml
Kerastase
Kerastase Genesis Nourishing & Fortifying Shampoo For Weakened Hair With Ginger Root Bain Nutri-Fortifiant
757
£20.80
£8.32 per 100ml
250ml
Kerastase
Kerastase Genesis Homme Men's Shampoo Anti-Fall Thickening Shampoo For Weakened & Thinning Hair
283
£20.80
£8.32 per 100ml
500ml
KERASTASE
Genesis Hydra-Fortifiant Shampoo Refill Pouch to Protect from Hair Fall with Ginger Root & Edelweiss Flower
967
£31.84
£6.37 per 100ml
500ml
Kerastase
Kerastase Genesis Bain Shampoo Refillable Bottle To Protect From Hair Fall With Ginger Root & Edelweiss Flower
967
£40.70
£8.14 per 100ml
75ml
KERASTASE
Kerastase Genesis Homme Instant Thickening Moulding Men's Hair Clay For Weakened & Thinning Hair
451
£27.75
£37.00 per 100ml
150ml
Kerastase
Genesis Nourishing Blow-dry Spray Cream For Weakened Hair With Ginger Root Defence Thermique
140
£29.60
£19.73 per 100ml
250ml
KERASTASE
Kerastase Genesis Homme Men's Shampoo Daily Purifying Fortifying Re-Energising For Scalp & Facial Hair
262
£27.33
£10.93 per 100ml
250ml
Kerastase
Kerastase Specifique Nourishing & Balancing Anti-Fall Shampoo For Normal Hair And Hair-Thinning No Silicone
12
£20.80
£8.32 per 100ml
Related Products
50ml
Caudalie
Anti-Hair Loss Serum For Hair Thickening Volume & Growth With Peptides
£21.99
£43.98 per 100ml
240ml
Nioxin
Hair Fall Defense Shampoo With Niacinamide & Caffeine For Thinning
£21.80
£9.08 per 100ml
400ml
Biolage
Full Rescue Shampoo
£17.84
£4.46 per 100ml
200ml
Vichy
Dercos Energising Conditioner
25
£11.70
£5.85 per 100ml
100ml
Umberto Giannini
Root To Tip Anti-Hair Fall Treatment
£10.95
£10.95 per 100ml
90ml
Vichy
Dercos Anti-Hair Loss Aminixel Clinical Regen Serum
£29.99
£33.32 per 100ml
102ml
L'Oreal
Elvive Growth Booster Serum
1,065
£8.50
£8.33 per 100ml
60ml
Pantene
Grow Abundant Anti-Hair Loss Scalp Serum Bundle
£40.00
£33.33 per 100ml
Vichy
Dercos Anti-Hair Loss Shampoo for Weak Hair and Sensitive Scalps
£16.79
90ml
Shu Uemura
Art Of Hair Anti Hair-Fall Serum With Ashitaba Extract For Revitalized Scalp & Roots
£101.30
£112.56 per 100ml
Related Searches
Conditioners
Hair Serums
Serums
Hair Care