Today's Deals
Help Guides
Download App
KERASTASE
Kerastase Resistance Smoothing Conditioner For Long Hair With Creatine & Amino Acid Fondant Extentioniste
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£20.00
£10.00 per 100ml
VISIT
Amazon
£29.53
£14.77 per 100ml
VISIT
Boots
£37.00
£18.50 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Essential Nourish Conditioner
£1.95
Asda
Just Essentials Coconut Conditioner 500ml
£0.85
£0.17 per 100ml
Superdrug
Vita Soft Leave In Conditioner
£3.00
Tesco
Apple Conditioner 500ml
£0.79
£0.16 per 100ml
Sainsbury's
Apple Conditioner 500ml
£0.79
£0.16 per 100ml
see more
Reviews
4.6
389 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From KERASTASE
200ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Strengthening & Smoothing Mask For Long Hair With Creatine Amino Acid Masque Extentioniste
331
£30.89
£15.45 per 100ml
250ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Strengthening Shampoo Damaged Hair Seeking Healthier Length With Creatine Bain Extensioniste
450
£15.99
£6.40 per 100ml
200ml
KERASTASE
Kerastase Chroma Absolu Strengthening Conditioner For Damaged Colour-Treated Hair Fine To Medium With Lactic Acid
972
£25.48
£12.74 per 100ml
200ml
Kerastase
Kerastase Discipline Smoothing Anti-Frizz Conditioner For Unruly Hair Fondant Fluidealiste
715
£25.48
£12.74 per 100ml
200ml
Kerastase
Kerastase Densifique Femme Thickening & Volumising Conditioner For Fine Hair With Hyaluronic Acid Fondant Densite
890
£27.56
£13.78 per 100ml
30ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Strengthening Serum With Heat Protection For Very Damaged Hair
605
£29.64
£98.80 per 100ml
200ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Strengthening & Healing Mask For Over-Stressed Very Damaged Hair With Fibra-Kap200 ml
630
£30.68
£15.34 per 100ml
200ml
Kerastase
Kerastase Resistance Strengthening Conditioner For Damaged Lengths & Ends With Vita-Ciment Advance Ciment Anti-Usure
623
£23.40
£11.70 per 100ml
500ml
KERASTASE
Kerastase Resistance Shampoo Strengthening And Fortifying Refill Pouch For Damaged Brittle Hair With Vita-Ciment Complex
603
£31.18
£6.24 per 100ml
250ml
Kerastase
Kerastase Resistance Force Architecte Daily Strengthening Shampoo For Damaged Brittle Hair With Vita-Ciment Complex250 ml
772
£16.78
£6.71 per 100ml
Related Products
200ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Pro Longer Conditioner For Long Hair200 ml
2
£14.91
£7.46 per 100ml
300ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Pro Longer Shampoo For Long Hair
3
£14.82
£4.94 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Conditioner For Long Hair
1
£26.87
£5.37 per 100ml
275ml
Amika
The Kure Intense Strength Repair Conditioner
6
£24.88
£9.05 per 100ml
Umberto Giannini
Grow Long Hair Lengthening Conditioner
40
£5.97
275ml
Amika
Forget Frizz Anti Conditioner
602
£28.00
£10.18 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel Paris
L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Mask For Long Hair250 ml
£17.54
£7.02 per 100ml
275ml
Amika
Hydro Rush Intense Moisture Conditioner
196
£22.98
£8.36 per 100ml
160ml
Pantene
Hair Biology De-frizz & Illuminate Conditioner for Frizzy Dry & Coloured Hair
3
£4.00
£2.50 per 100ml
150ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Pro Longer 10-In-1 Cream For Long Hair
£14.99
£9.99 per 100ml
Related Searches
Conditioners
Hair Conditioners
Fondants
Hair Treatments