Today's Deals
Help Guides
Download App
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Curl Expression Caring Reviving Spray For Curly To Coily Hair
190ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£22.35
£11.76 per 100ml
VISIT
Ebay
£22.80
£12.00 per 100ml
VISIT
Boots
£28.00
£14.74 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£3.00
Highest
£22.35
£22.35
Supermarket Alternatives
Superdrug
Coconut Curl leave-in Conditioner
£5.00
Boots
Everyday Unperfumed Hairspray Maximum Hold300Ml
£1.60
Reviews
5.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From L'Oreal Professionnel
300ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Curl Expression Clarifying Shampoo For Curly to Coily Hair
1
£9.99
£3.33 per 100ml
300ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Curl Expression Moisturising and Hydrating Shampoo For Curly to Coily Hair
3
£13.64
£4.55 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Curl Expression Moisturising Hair Mask For Curly To Coily Hair250 ml
£18.45
£7.38 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Curl Expression Hair Mousse For Curly to Coily Hair
£18.67
£7.47 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Curl Expression Activating Jelly For Curly To Coliy Hair250 ml
£17.09
£6.84 per 100ml
200ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Curl Expression Leave-In-Moisturiser For Curly To Coily Hair200 ml
1
£18.44
£9.22 per 100ml
250ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Curl Expression Intensely Moisturising Rich Hair Mask For Curly To Coily Hair250 ml
2
£9.89
£3.96 per 100ml
500ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Absolut Repair Conditioner For Dehydrated Hair
£30.73
£6.15 per 100ml
200ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Absolut Repair Conditioner For Dehydrated Hair200 ml
4
£15.23
£7.62 per 100ml
200ml
L'Oreal Professionnel
Serie Expert Pro Longer Conditioner For Long Hair200 ml
2
£14.91
£7.46 per 100ml
Related Products
384ml
Shea Moisture
Coconut & Hibiscus Curl & Shine Shampoo
10,614
£4.00
£1.04 per 100ml
250ml
Redken
Hydrating Curl Cream for Curly & Coily Hair Up To 72-Hour Curl Defining Cream
24
£25.20
£10.08 per 100ml
250ml
KERASTASE
Kerastase Curl Manifesto Shampoo For Curly To Very And Coily Hair With Manuka Honey Ceramide250 ml
498
£20.00
£8.00 per 100ml
250ml
KERASTASE
Kerastase Curl Manifesto Lightweight Detangling Conditioner For Curly To Very And Coily Hair With Manuka Honey
479
£28.16
£11.26 per 100ml
384ml
Shea Moisture
Coconut & Hibiscus Curl & Shine Conditioner
10,618
£8.66
£2.26 per 100ml
250ml
Redken
Sculpting Curl Gel For Curly & Coily Hair Up To 72-Hour Strong Holding Gel250 ml
24
£25.18
£10.07 per 100ml
Aussie
Work That Curl Hair Serum
3
£10.00
190ml
KERASTASE
Curl Manifesto Curl Reactivating Spray for In-between Washes With Manuka Honey and Ceramide Refresh Absolu
421
£25.00
£13.16 per 100ml
200ml
KERASTASE
Kerastase Curl Manifesto Extra-Rich Nourishing Mask For Curly Hair With Manuka Honey Masque Beurre Haute Nutrition
371
£40.80
£20.40 per 100ml
150ml
Kerastase
Kerastase Curl Manifesto Daily Ultra-Lightweight Cream Conditioning Treatment For Curly & Coily Hair With Manuka Honey
476
£27.65
£18.43 per 100ml
Related Searches
Hair Sprays
Gift Sets
Spray Bottles
Sprays