Today's Deals
Help Guides
Download App
OUAI
Scalp Serum
60ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£23.99
£39.98 per 100ml
VISIT
Amazon
£44.49
£74.15 per 100ml
VISIT
Boots
£50.00
£83.33 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£23.62
Highest
£31.50
£23.99
Supermarket Alternatives
Superdrug
BC & S Almond Hair Oil
£5.00
Waitrose
Essential 2-In-1 Anti Dandruff Shampoo & Conditioner
£1.95
Reviews
4.3
927 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From OUAI
300ml
OUAI
Medium Shampoo
170
£26.90
£8.97 per 100ml
89ml
OUAI
Thick Conditioner -Travel Size
5
£14.00
£15.73 per 100ml
300ml
OUAI
Thick Conditioner
118
£26.90
£8.97 per 100ml
100ml
OUAI
Fine medium Treatment Massque Travel Size
13
£20.00
£20.00 per 100ml
250g
OUAI
Scalp & Body Scrub St Barts
859
£34.40
£13.76 per 100g
89ml
OUAI
Fine Shampoo Travel Size
317
£14.00
£15.73 per 100ml
89ml
OUAI
Anti Frizz Creme Travel Size
806
£12.00
£13.48 per 100ml
946ml
OUAI
Thick Conditioner Refill Pouch
43
£56.00
£5.92 per 100ml
89ml
OUAI
Medium Shampoo Travel Size
10
£14.00
£15.73 per 100ml
89ml
OUAI
Medium Conditioner Travel Size
15
£14.00
£15.73 per 100ml
Related Products
60ml
The Ordinary
Multi-Peptide Serum for Hair Density and Scalp Support
954
£11.64
£19.40 per 100ml
30ml
Erborian
Ginseng Super Serum
217
£33.60
£112.00 per 100ml
30ml
The Ordinary
Multi-Peptide Serum For Hair Density And Scalp Support
922
£13.50
£45.00 per 100ml
100ml
Watermans
Grow More Elixir
15
£19.89
£19.89 per 100ml
300ml
BONDIBOOST
Hg Shampoo
353
£23.00
£7.67 per 100ml
60ml
Living Proof
Full Conditioner
£11.20
£18.67 per 100ml
60ml
Living Proof
Full Shampoo
£11.20
£18.67 per 100ml
60ml
Typebea
Mini G2 Length & Strength Shampoo
£9.00
£15.00 per 100ml
60ml
The Ordinary
Natural Moisturizing Factors + Ha
762
£14.00
£23.33 per 100ml
Maybelline
Lash Sensational Boosting Nourishing Eyelash Serum
4
£7.45
Related Searches
Hair Serums
Hair Oils
Serums
Hair Treatments