Today's Deals
Help Guides
Download App
After Eight
Advent Calendar Mint
195g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£12.00
£6.15 per 100g
£9 CLUBCARD
VISIT
Ebay
£13.99
£7.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From After Eight
300g
After Eight
Dark Mint Chocolate Thins
£4.00
£1.33 per 100g
After Eight
Premium Mint Dark Chocolate Easter Egg
£12.00
After Eight
Winter Fondants Dark Mint Chocolate Bag
£3.00
199g
After Eight
Mint & Dark Chocolate Collection Box
£4.00
£2.01 per 100g
After Eight
Dark Chocolate Mini Eggs Sharing Bag
£1.00
57g
After Eight
Chocolate Peppermint Flavoured Mousse
£2.10
£0.92 per 100g
After Eight
Chocolate Box
£4.00
After Eight
Orange
£4.00
Related Products
110g
Galaxy
Christmas Advent Calendar
£1.00
£0.91 per 100g
108g
Maltesers
Advent Calendar
£1.00
£0.93 per 100g
Cadbury
Heroes Chocolate Christmas Advent Calendar
£5.48
300g
Haribo
Sweets Advent Calendar
£10.00
£3.33 per 100g
90g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Advent Calendar
£2.45
£2.72 per 100g
160g
Lindt
Christmas Chocolate Advent Calendar
£8.50
£5.31 per 100g
Bluey
House Christmas Advent Calendar
£0.04
Lindt
Christmas Chocolate Advent Calendar
£8.50
258g
Cadbury
Dairy Milk Christmas Advent Calendar
£6.00
£2.33 per 100g
160g
Lindt
Advent Calendar
£8.50
£5.31 per 100g
Related Searches
After Eight