Today's Deals
Help Guides
Download App
Amika
The Protector Color Protect + Strengthen Treatment200 ml
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£28.00
£14.00 per 100ml
VISIT
Amazon
£28.00
£14.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Amika
60ml
Amika
The Protector Color Protect And Strengthen Treatment
£10.00
£16.67 per 100ml
275ml
Amika
The Protector Color Protect + Strengthen Shampoo
£28.00
£10.18 per 100ml
200ml
Amika
Frizz-Me-Not Hydrating Anti-Frizz Treatment200 ml
£26.58
£13.29 per 100ml
200ml
Amika
The Kure Multi-Task Strength Treatment200 ml
£29.00
£14.50 per 100ml
50ml
Amika
The Closer Instant Split-End Seal Cream
£28.00
£56.00 per 100ml
20ml
Amika
Superfruit Star Lightweight Hair Styling Oil
£18.00
£90.00 per 100ml
60ml
Amika
Frizz-Me-Not Hydrating Anti-Frizz Treatment
£10.00
£16.67 per 100ml
200ml
Amika
Top Gloss Shine Spray200 ml
£19.95
£9.98 per 100ml
200ml
Amika
Smooth Over Frizz-Fighting Treatment Mask200 ml
£28.58
£14.29 per 100ml
200ml
Amika
Brooklyn Bombshell Blowout Spray200 ml
£26.40
£13.20 per 100ml
Related Products
200ml
COLOR WOW
Dream Cocktail Coconut-Infused Leave-In Treatment200 ml
£17.90
£8.95 per 100ml
Lee Stafford
Grow Strong & Long Activation Treatment200 ml
£10.50
250ml
Only Curls
Heat Protect Spray250 ml
£18.00
£7.20 per 100ml
75ml
Corsodyl
Gum Strengthen & Protect Toothpaste Fresh Mint
£5.99
£7.99 per 100ml
200ml
Natur Vital
Hair Loss Tonic Treatment200 ml
£19.99
£10.00 per 100ml
200ml
COLOR WOW
Dream Cocktail Carb-Infused Leave-In Treatment200 ml
£8.88
£4.44 per 100ml
200ml
Pureology
Color Fanatic Multi-Tasking Leave-In Treatment Spray200 ml
£27.95
£13.98 per 100ml
200ml
Soltan
Protect & Moisturise Suncare Spray Spf15200 ml
£5.75
£2.88 per 100ml
200ml
Soltan
Protect & Moisturise Suncare Spray Spf30200 ml
£5.75
£2.88 per 100ml
200ml
COLOR WOW
Dream Cocktail Kale-Infused Leave-In Treatment200 ml
£10.79
£5.40 per 100ml