Today's Deals
Help Guides
Download App
Amoy
Straight To Wok Thread Fine Noodles
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.15
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Amoy prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.25
Highest
£2.50
£2.15
Supermarket Alternatives
Morrisons
Straight To Wok Fine Thread Noodles
£1.00
Tesco
Straight To Wok Medium Noodles 300g
£1.00
£0.33 per 100g
Asda
Straight to Wok Wholewheat Noodles 300g
£1.15
£0.38 per 100g
Waitrose
Waitrose Egg Noodles
£1.35
Sainsbury's
Medium Noodles 250g
£0.95
£0.38 per 100g
see more
Good to know
Create a great tasting oriental stir-fry
Add noodles straight into wok
Noodles absorb flavours to create delicious stir-fry dish
Once inner packet is opened, use immediately.
Reviews
4.7
23 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Amoy
Amoy
Straight To Wok Rice Noodles
41
£2.15
£0.72 per 100g
Amoy
Straight to Wok Medium Noodles
79
£1.50
£0.50 per 100g
Amoy
Straight to Wok Thick Udon Noodles
118
£1.50
£0.50 per 100g
Amoy
Singapore Curry Noodles
40
£1.60
Related Products
Morrisons
Straight To Wok Fine Thread Noodles
2
£1.00
ASDA
Straight to Wok Noodles
93
£1.00
£0.33 per 100g
Tesco
Straight To Wok Medium Noodles
47
£1.00
£0.33 per 100g
ASDA
Straight to Wok Wholewheat Noodles
37
£1.15
£0.38 per 100g
Itsu
Udon Noodles
19
£0.80
£0.53 per 100g
Sharwood's
Sharwoods Ready To Wok Medium Noodles
26
£1.95
£0.65 per 100g
Blue Dragon
Wok Ready Medium Noodles
39
£1.75
£0.58 per 100g
Blue Dragon
Wide Wok Ready Wide Noodles
18
£1.90
£0.63 per 100g
Blue Dragon
Fine Egg Noodles
16
£1.33
£0.53 per 100g
Nissin
Wok Style Soba Teriyaki Stir Fry Noodles
61
£1.18
£1.07 per 100g
Related Searches
Amoy
Noodles