Today's Deals
Help Guides
Download App
Annabel Karmel
Yummy Little Lasagne
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.90
£1.45 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Annabel Karmel prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Highest
£2.90
£2.90
Good to know
Nutritional
Low Salt
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Reviews
4.9
31 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Annabel Karmel
200g
Annabel Karmel
Beef Cottage Pie Ready Meal
56
£2.90
£1.45 per 100g
200g
Annabel Karmel
Mild Chicken Tikka Toddler Meal with Rice 12 Month+
36
£2.90
£1.45 per 100g
Related Products
Hipp
Organic Lasagne Bolognese Meal 15+ Months Tray for Little Grown Ups
28
£2.50
W7
Yummy Mattes Baked Eyeshadow Whisper
£2.50
400g
Nanna Tate
Yummy Cheesy Mash Bake
20
£2.00
£0.50 per 100g
BELLA'S
Chicken Bella's Yummy Pockets
£0.99
Moschino
Yummy Bear
£43.20
375g
Napolina
Plain Lasagne Pasta
2
£1.23
£0.33 per 100g
400g
Cathedral City
Cheesy Lasagne
76
£3.75
£0.94 per 100g
690g
Charlie Bigham's
Lasagne
461
£9.95
£1.44 per 100g
355g
Charlie Bigham's
Lasagne
440
£6.50
£1.83 per 100g
13.5ml
Essie
Nail 57 Forever Yummy
13,521
£8.99
£66.59 per 100ml
Related Searches
Annabel Karmel