Today's Deals
Help Guides
Download App
Anua
Pdrn 100 Hyaluronic Acid Glow Pads
180ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£20.50
£11.39 per 100ml
VISIT
Boots
£22.00
£12.22 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Hydration glow pad infused with PDRN, hyaluronic acid, and collagen
Features a dual-fabric design for delivering deep moisture
Apply to concerned area for 5-10 minutes, then gently wipe off following skin's texture
Close lid after using to prevent pads from drying
If experiencing unexpected symptoms or side effects, consult a doctor
Refrain from using on wounds
Keep out of reach of children
Store away from direct sunlight
Avoid contact with eyes
see more
Reviews
4.0
3 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Anua
30ml
Anua
Pdrn Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum
22
£20.00
£66.67 per 100ml
60ml
Anua
Pdrn Hyaluronic Acid 100 Moisturising Cream
£24.00
£40.00 per 100ml
250ml
Anua
PDRN 100 Hyaluronic Acid Booster Toner
£20.00
£8.00 per 100ml
150ml
Anua
Pdrn Hyaluronic Acid Moisturising Cleansing Foam
£13.00
£8.67 per 100ml
230ml
ANUA
Azelaic 10 Hyaluron Redness Soothing Pads
1
£20.50
£8.91 per 100ml
10ml
Anua
PDRN Lip Serum
£10.00
£100.00 per 100ml
20ml
Anua
Pdrn Caffeine Rejuvenating Eye Cream
£18.00
£90.00 per 100ml
Anua
Holiday PDRN Lip Serum Duo
£16.50
Anua
Holiday Pdrn Hydro Boost Duo
£22.00
160ml
Anua
Heartleaf 77% Clear Toner Pads
12
£18.00
£11.25 per 100ml
Related Products
170ml
Mediheal
Pdrn Lifting Pad (100 Pads)
£22.00
£12.94 per 100ml
Genabelle
Melacare Jelly Touch Dual Pad (60Ea)
£30.00
Medicube
Kojic Acid Turmeric Pad
£17.90
£0.26 each
L'Oreal
Paris Revitalift Filler [Hyaluronic Acid & Pdrn+] Serum Duo
£63.98
50ml
No7
Good Intent Dew Bank Water Serum With Pdrn And Hyaluronic Acid
£12.50
£25.00 per 100ml
Medicube
Pdrn Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
£17.95
£0.26 each
medicube
Red Succinic Peeling Pad
£17.90
£0.26 each
Mediheal
Watermide Moisture Pad (100 Pads)
£21.99
50ml
Medicube
PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream
£14.39
£28.78 per 100ml
80ml
Nip+Fab
Salicylic Acid Night Pads
130
£14.95
£18.69 per 100ml