Today's Deals
Help Guides
Download App
Aptamil
Multigrain Banana & Berry Cereal 7 Month+
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.50
£1.75 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
39 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is a lovely breakfast for little ones"
"Very good in taste and consistency"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Aptamil
200g
Aptamil
Multigrain Banana & Berry Cereal
54
£2.95
£1.48 per 100g
800g
Aptamil
2 Follow On Baby Milk Formula Powder 6-12 Months
563
£13.49
£1.69 per 100g
Related Products
200g
Cow & Gate
Multigrain Banana Porridge Baby Cereal
36
£2.95
£1.48 per 100g
200g
Cow & Gate
Red Berry Wholegrain Porridge Baby Cereal 7+ Months with Spelt From Onwards
37
£2.73
£1.37 per 100g
200g
HiPP Organic
Summer Berry Multigrain Porridge
18
£3.00
£1.50 per 100g
350g
Fuel
FUEL10K Red Berry Multigrain Flakes High Protein Breakfast Cereal
33
£3.70
£1.06 per 100g
200g
Cow & Gate
Banana Wholegrain Porridge Baby Cereal 7+ Months with Buckwheat From Onwards
1
£2.73
£1.37 per 100g
100g
Cow & Gate
Pure Baby Rice Cereal 4 Month+
1
£1.75
£1.75 per 100g
435g
Cheerios
Nestle Cheerios Very Berry Multigrain Breakfast Cereal
369
£2.50
£0.57 per 100g
350g
Bear
Alphabites Multigrain Cereal
10
£2.80
£0.80 per 100g
350g
Kellogg's
Bluey Breakfast Cereal
110
£2.80
£0.80 per 100g
160g
HiPP Organic
Apple & Banana Crumble Baby Food Jar 7+ Months
7
£1.00
£0.63 per 100g
Related Searches
Aptamil