Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
12 Duck Spring Rolls
216g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.50
£1.16 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how ASDA prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Usually
£10.00
£2.50
Supermarket Alternatives
Asda
6 Hoisin Duck Spring Rolls 216g
£2.32
£1.07 per 100g
Morrisons
Made To Share Duck Spring Rolls
£3.25
Tesco
6 Duck Spring Rolls 216g
£3.15
£1.46 per 100g
Sainsbury's
Vegetable Spring Rolls 288g
£2.50
£0.05 per 100g
Good to know
Tender duck
Hoisin sauce
Crisp pastry
Cooks at 200 C
No artificial colours
No artificial flavours
No hydrogenated fat
see more
Reviews
4.2
78 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
216g
ASDA
6 Hoisin Duck Spring Rolls
53
£2.32
£1.07 per 100g
216g
ASDA
12 Party Time Vegetable Spring Rolls
118
£2.00
£0.93 per 100g
216g
ASDA
to Share 6 Vegetable Spring Rolls
79
£2.32
£1.07 per 100g
216g
ASDA
to Share 6 Chicken Spring Rolls
47
£2.32
£1.07 per 100g
ASDA
TIGER ROLLS
£1.24
125g
ASDA
Fragrant & Crunchy Spring Onions
188
£0.82
£0.66 per 100g
ASDA
Mild & Sweet Spring Greens
246
£0.84
ASDA
Fragrant & Crunchy Spring Onions
538
£0.68
250ml
ASDA
Spring Bloom Air Freshener
36
£2.11
£0.84 per 100ml
60g, 360g
ASDA
Cheese & Onion Rolls
30
£1.74
£0.48 per 100g
Related Products
216g
Morrisons
12 Duck Spring Rolls
£2.50
£1.16 per 100g
300g
Iceland
12 Duck Spring Rolls
£2.88
£0.96 per 100g
252g
Tesco
Duck Spring Rolls
55
£3.00
£0.09 per 100g
Morrisons
Duck Spring Rolls
2
£3.00
216g
Tesco
6 Duck Spring Rolls
38
£3.15
£1.46 per 100g
Morrisons
4 Duck Spring Rolls
£3.30
141g
Tesco
4 Duck Spring Rolls
1
£2.30
£1.63 per 100g
90g
Co-op
Mini Duck Spring Rolls
£2.50
£2.78 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose 6 Duck Spring Rolls
68
£4.00
240g
Morrisons
12 Vegetable Spring Rolls
£1.50
£0.63 per 100g
Related Searches
ASDA
Party Foods
Spring Rolls
Snacks