Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
24 Party Snacks
510g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£3.86
£0.76 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how ASDA prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.75
Highest
£3.86
£3.86
Supermarket Alternatives
Asda
6 Party Snacks 138g
£1.38
£1.00 per 100g
Sainsbury's
Oriental Snack Selection 234g
£3.60
£1.54 per 100g
Tesco
Meaty Variety Crisps 25g
£1.10
£0.73 per 100g
Good to know
No artificial colours
No artificial flavours
No hydrogenated fat
Suitable for vegetarians
Reviews
4.2
45 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
138g
ASDA
6 Party Snacks
39
£1.38
£1.00 per 100g
15g, 90g
ASDA
Cheeky Monkey Potato Snacks
89
£1.45
£1.61 per 100g
150g
ASDA
Salt & Vinegar Flavour Party Mix
58
£1.50
£1.00 per 100g
150g
ASDA
Sour Cream & Onion Flavour Party Mix
91
£1.50
£1.00 per 100g
308g
ASDA
Party Snack Platter
20
£5.00
£1.62 per 100g
180g
ASDA
12 Party Mozzarella Sticks
123
£2.00
£1.11 per 100g
ASDA
Bouncy Balls Party Favours
2
£1.50
375g
ASDA
25 Party Cheese & Onionrolls
19
£2.00
£0.53 per 100g
ASDA
The Bakery Chocolate Party Cake
32
£8.00
156g
ASDA
12 Party Tempura King Prawns
108
£2.50
£1.60 per 100g
Related Products
85g
Cheetos
Ketchup Corn Snacks
8
£1.87
£2.20 per 100g
Waitrose Ltd
24 Chocolate Party Cakes
16
£30.00
18g
Walkers
French Fries Assorted Multipack Snacks Crisps
32
£3.75
£1.04 per 100g
140g
Walkers
Wotsits Crunchy Really Cheesy Snacks
153
£1.50
£1.07 per 100g
250g
Crawford's
Cheese Baked Snacks
13
£1.00
£0.40 per 100g
Snack Factory
Party Mix Salt & Vinegar
1
£1.00
16g
Walkers
Quavers Cheese Multipack Crisps
102
£2.99
£1.56 per 100g
Walkers
Oven Baked Cheese & Onion Multipack Snacks
24
£2.00
140g
Walkers
Wotsits Flamin' Hot Crunchy Snacks
14
£2.00
£1.43 per 100g
Snack Factory
Cheese Balls Maize Snacks
£1.00
Related Searches
ASDA
Onion Rings
Variety Packs
Snack Packs