Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
4 Garlic & Herb Ciabatta Breadsticks
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.07
£1.59 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Garlic & Parsley Ciabatta Breadsticks
£2.75
Asda
Plain Breadsticks 125g
£0.54
£0.43 per 100g
Reviews
4.2
39 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
160g
ASDA
Italian Style Cheesy Garlic Ciabatta Sticks
1
£3.00
£1.88 per 100g
245g
ASDA
Garlic & Herb Flatbread
116
£2.07
£0.84 per 100g
175ml
ASDA
Garlic & Herb Dressing
53
£1.47
£0.84 per 100ml
200g
ASDA
Garlic & Herb Baguette
45
£1.10
£0.55 per 100g
165g
ASDA
Garlic & Herb Doughballs
41
£2.07
£1.25 per 100g
55g
ASDA
Garlic & Herb Dip
11
£0.50
£0.91 per 100g
140g
ASDA
Garlic & Herb Stuffing Mix
68
£0.45
£0.32 per 100g
400g
ASDA
2 Garlic & Herb Baguettes
119
£1.87
£0.47 per 100g
240g
ASDA
Garlic & Herb King Prawns
6
£4.00
£1.67 per 100g
125g
ASDA
Garlic & Herb Le Roule
89
£2.04
£1.63 per 100g
Related Products
135g
Co-op
Garlic Ciabatta Breadsticks
£2.80
£2.07 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Garlic & Parsley Ciabatta Breadsticks
125
£2.75
135g
Sainsbury's
Ciabatta Breadsticks
25
£2.00
£1.48 per 100g
230g
The Northern Dough Co
4 x Garlic Ciabatta Squares
£3.00
£1.30 per 100g
122g
Sainsbury's
Witches Fingers Ciabatta Breadsticks
£3.50
£2.87 per 100g
CARLOS
Garlic Ciabatta Squares
£1.99
£0.50 each
255g
Tesco Finest
Garlic & Parsley Ciabatta
57
£3.20
£1.25 per 100g
Tahira
4 Chicken Grills Garlic & Herb Flavour
33
£1.25
Iceland
4 Garlic & Herb Butter Chicken Breast Kievs
30
£3.75
340g
Iceland
Ready Cooked 4 Garlic & Herb Chicken Skewers
£4.60
£1.35 per 100g
Related Searches
ASDA
Breadsticks