Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
Crunchy Cookies & Cream Flavour Spread
350g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.08
£0.59 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how ASDA prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.88
Usually
£2.08
£2.08
Supermarket Alternatives
Asda
Hazelnut Praline Spread 350g
£2.00
£0.57 per 100g
Reviews
4.7
51 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
400g
ASDA
Moreish Crunchy Caramelised Biscuit Spread
26
£1.99
£0.50 per 100g
400g
ASDA
Smooth Milk Chocolate Flavour Spread
53
£2.00
£0.50 per 100g
400g
ASDA
Smooth Duo Chocolate Flavour Spread
61
£1.68
£0.42 per 100g
ASDA
Cookies & Cream Biscuits
181
£0.67
ASDA
Pickled Onion Flavour Crunchy Claws
£1.28
500g
ASDA
Olive Spread
24
£1.60
£0.32 per 100g
900ml
ASDA
Really Creamy Strawberry Sorbet & Cream Flavour Ice Cream
21
£2.67
£0.30 per 100ml
750g
ASDA
Hazelnut Chocolate Spread
187
£3.04
£0.41 per 100g
400g
ASDA
Hazelnut Chocolate Spread
187
£2.00
£0.50 per 100g
350g
ASDA
Hazelnut Praline Spread
24
£2.00
£0.57 per 100g
Related Products
350g
Sainsbury's
Cookies & Cream Spread
2
£2.00
£0.57 per 100g
Hazella
Cookies & Cream Spread
£1.00
80ml
Haagen-Dazs
Haagen Dazs 3 Crunchy Cookies & Cream Ice Cream Sticks
174
£2.75
£1.15 per 100ml
Treat Stop
Minis Creamy & Crunchy Cookies & Cream
£1.00
380g
Lotus
Biscoff Crunchy Biscuit Spread Caramelised
13
£2.50
£0.66 per 100g
230g
Bonne Maman
Sweet & Crunchy Peanut Spread
78
£2.00
£0.87 per 100g
BELMONT BISCUIT CO
Crunchy Biscuit Spread
£1.69
64g
PhD
Smart Bar Cookies & Cream
2
£2.20
£3.44 per 100g
240g
Bonne Maman
Crunchy Peanut Chocolate Spread
30
£3.60
£1.50 per 100g
Grenade
Protein Shake Cookies and Cream Flavour
£2.25
Related Searches
ASDA
Chocolate Spreads
Spreads
Biscuit Spreads