Today's Deals
Help Guides
Download App
Exceptional by ASDA
All-Butter 8 Sicilian Orange & Dark Chocolate Cookies
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.97
£0.99 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Exceptional by ASDA
Exceptional by ASDA
All-Butter Shortbread Assortment
£5.00
Exceptional by ASDA
4 All-Butter Croissants
£2.38
400g
Exceptional by ASDA
All-Butter Brioche Loaf
£2.95
£0.74 per 100g
Exceptional by ASDA
All-Butter Pastry Case
£2.42
165g
Exceptional By Asda
All-Butter Shortbread Fingers
£2.42
£1.47 per 100g
Exceptional by ASDA
Peruvian Dark Chocolate
£2.30
Exceptional By Asda
Ugandan Dark Chocolate
£2.28
Exceptional by ASDA
4 All-Butter Sultana Scones
£2.06
Exceptional by ASDA
4 All-Butter Cheese Scones
£2.06
Exceptional by ASDA
Exceptional by 4 All-Butter Scones
£2.06
Related Products
Waitrose Ltd
Waitrose Dark Chocolate & Orange All Butter Cookies
£2.40
200g
ASDA Extra Special
Exceptional by All-Butter 8 Triple Chocolate Cookies
£1.97
£0.99 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose 8 Flapjack All Butter Cookies
£2.40
Waitrose Ltd
Waitrose 8 Stem Ginger All Butter Cookies
£2.40
Waitrose Ltd
Waitrose Belgian Double Chocolate All Butter Cookies
£2.40
Waitrose Ltd
Waitrose Belgian White Chocolate All Butter Cookies
£2.40
Waitrose Ltd
Waitrose Belgian Triple Chocolate All Butter Cookies
£2.40
Waitrose Ltd
Waitrose Belgian Chocolate & Hazelnut All Butter Cookies
£2.40
200g
Morrisons The Best
All Butter Chocolate & Orange Flavour Cookies
£2.50
£1.25 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Triple Nut All Butter Cookies
£2.40