Today's Deals
Help Guides
Download App
Exceptional by ASDA
Jalapeno Chilli Jam
295g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.42
£0.82 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Exceptional by ASDA
Exceptional by ASDA
Sweet Peppers & Red Chilli Passata
£1.37
400g
Exceptional by ASDA
6 Triple Chilli Pork Sausages
£3.17
£0.79 per 100g
400g
Exceptional by ASDA
Mediterranean Inspired Chilli with Sourdough Bread
£2.14
£0.54 per 100g
150g
Exceptional by ASDA
Belton Farm Vintage Red Fox & Sweet Chilli Bake
£3.22
£2.15 per 100g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Chilli & White Wine Vinegar Infused Baby Beetroot
£1.00
Exceptional by ASDA
Hot Smoked Mackerel Fillets Chilli Crusted in Rapeseed Oil
£3.09
200g
Exceptional by ASDA
Raw & Hand-Peeled Jumbo King Prawns
£3.75
£1.88 per 100g
200g
Exceptional by ASDA
Black Tiger Prawns
£5.50
£2.75 per 100g
426g
Exceptional by ASDA
Hand Finished Sicilian Lemon & Mascarpone Roulade
£5.28
£1.24 per 100g
200g
Exceptional by ASDA
Cooked & Hand-Peeled Jumbo King Prawns
£3.75
£1.88 per 100g
Related Products
SPECIALLY SELECTED
Jalapeno Chilli Jam
£1.89
230g
Morrisons The Best
Jalapeno Chilli Jam Chutney
£1.80
£0.78 per 100g
285ml
Encona
Mexican Jalapeno Chilli Jam
£2.00
£0.70 per 100ml
250g
Stokes
Sweet Chilli Jam
£3.75
£1.50 per 100g
285g
Nando's
Sweet Chilli Jam Medium
£1.75
£0.61 per 100g
210g
Tracklements
Recipe No. 20 Fresh Chilli Jam
£3.90
£1.86 per 100g
235g
Tesco Finest
Chilli Jam
£1.95
£0.83 per 100g
227g
JAM BOTHY
Scottish Chilli Jam
£3.50
£1.54 per 100g
Jam Shed
Chilli Jam Spicy Chilli Rose
£7.50
Sauce Shop
Amarillo Chilli Jam
£3.75