Today's Deals
Help Guides
Download App
The Deli by ASDA
Marinated Olives with Greek Feta
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.98
£1.99 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
In a coriander, mint and parsley dressing
Delicious deli style ingredients
No artificial colours, flavours or hydrogenated fat
Suitable for vegetarians
Reviews
4.3
24 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From The Deli by ASDA
150g
The Deli by ASDA
Greek Olives & Feta with Tomatoes
20
£2.98
£1.99 per 100g
150g
The Deli by ASDA
Spanish Olives with Cheddar Cheese
15
£2.98
£1.99 per 100g
150g
The Deli by ASDA
Honey & Chilli Olives with Iberico Cheese
18
£2.98
£1.99 per 100g
Related Products
285g
Sainsbury's
Mixed Olives & Greek Feta
63
£4.75
£1.67 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Greek Conservolia & Kalamata Olives with Feta
150
£4.00
Tesco Finest
Stuffed Halkidiki Olives with Greek Feta & Red Pepper
3
£4.00
Tesco Finest
Marinated Butterbeans with Greek Feta
4
£3.25
140g
Tesco Finest
Marinated Greek Feta with Lemon
2
£4.00
£2.86 per 100g
120g
Fragata
Marinated Pitted Black Olives
21
£2.10
£1.75 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Greek Marinated Olives
£2.19
Tesco
Green & Black Olives with Feta
29
£3.00
350g
Tesco
Green & Black Olives with Feta
£5.00
£1.43 per 100g
300g
Tesco
Green & Black Olives with Feta
£4.50
£1.50 per 100g