Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
Sea Salt & Black Pepper Cashews
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
Sea Salt & Black Pepper Cashews
150g
VIEW
Sea
Salt & Black Pepper Cashews
VIEW
ASDA
Black Pepper & Sea Salt Oven Baked Croutons
40g
VIEW
Tesco
Sea Salt & Black Pepper Cashew Nuts
150g
VIEW
Today's Price
See how ASDA prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£39.00
Highest
£53.00
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Sea Salt & Black Pepper Cashew Nuts 150g
£2.50
£1.67 per 100g
Sainsbury's
Salted Cashew Nuts 350g
£4.95
£1.41 per 100g
Waitrose
Waitrose Roasted Salted Cashews
£2.00
Asda
Cashew Nuts 150g
£1.82
£1.21 per 100g
Morrisons
Roasted Jumbo Cashews 150g
£2.75
£1.83 per 100g
see more
Reviews
4.9
17 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
ASDA
Nuts
Cashews
Snacks
Bags