Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
Marinated Garlic & Parsley King Prawns
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£3.75
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
King Prawns ASC in Garlic & Parsley ASC
£2.95
Tesco
Lemon & Garlic King Prawns 150g
£3.95
£2.63 per 100g
Waitrose
Waitrose Garlic & Chilli King Prawns
£4.00
Asda
Marinated Chilli & Lime King Prawns 150g
£3.75
£2.50 per 100g
Morrisons
Garlic & Herb Prawns 200g
£3.00
£1.50 per 100g
see more
Reviews
4.0
17 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
ASDA
Marinated Chilli & Lime King Prawns
17
£3.75
£2.50 per 100g
ASDA
Garlic & Herb King Prawns
6
£4.00
£1.67 per 100g
ASDA
King Prawns
7
£4.00
£2.00 per 100g
ASDA
King Prawns
7
£4.00
£2.00 per 100g
ASDA
the Deli Marinated Garlic & Herb Olives
53
£2.98
£1.99 per 100g
ASDA
Raw & Peeled King Prawns
36
£3.07
ASDA
Cooked & Peeled King Prawns
25
£3.75
ASDA
12 Party Tempura King Prawns
108
£2.50
£1.60 per 100g
ASDA
10 Delish Tempura King Prawns
41
£3.50
ASDA
Marinated Artichokes
31
£2.80
£1.00 per 100g
Related Products
Iceland
Garlic & Herb Marinated King Prawns
£5.00
Morrisons
Garlic & Herb Marinated King Prawns
1
£3.75
£3.13 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Lemon Garlic & Parsley King Prawns
274
£4.95
Sainsbury's
King Prawns ASC in Garlic & Parsley ASC
21
£2.95
THE FISHMONGER
Ready to Eat Garlic Chilli & Coriander Marinated King Prawns
£2.79
Sainsbury's
High Protein Ready to Eat Garlic & Parsley King Prawns
£2.95
£3.28 per 100g
Iceland
Sweet Chilli Marinated King Prawns
£5.75
£1.98 per 100g
Morrisons
Chilli & Coriander Marinated King Prawns
2
£3.75
Sainsbury's
Paprika & Garlic King Prawns
£3.95
£2.63 per 100g
Tesco
Lemon & Garlic King Prawns
48
£3.95
£2.63 per 100g
Related Searches
ASDA
Seafoods