Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA The Bakery
Classic Chocolate Sponge Pudding
110g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.23
£1.12 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Deliciously created for you
Soft sponge studded with chocolate
Drizzled with a silky chocolate sauce
Suitable for vegetarians
Reviews
4.0
4 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA The Bakery
ASDA The Bakery
The Bakery at Chocolate Swiss Roll
£2.09
ASDA The Bakery
Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll
22
£2.09
ASDA The Bakery
The Bakery Lemon Curd Swiss Roll
£2.09
Related Products
Iceland
Chocolate Sponge Pudding
27
£1.00
110g
Sainsbury's
Chocolate Sponge Pudding
55
£2.80
£1.27 per 100g
Morrisons
Free From Chocolate Sponge Pudding
£1.25
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate Sponge Pudding Taste the Difference
15
£5.00
£1.25 per 100g
95g
Cadbury
Milk Chocolate Sticky Puddings
56
£2.00
£1.05 per 100g
Iceland
Syrup Sponge Pudding
67
£1.00
Iceland
Butterscotch Sponge Pudding
38
£1.00
ASDA
Raspberry Sponge Pudding
£2.14
SPECIALLY SELECTED
Coffee Sponge Pudding
£2.49
Tesco
Cinnamon Sponge Pudding
6
£4.00
Related Searches
ASDA The Bakery