Today's Deals
Help Guides
Download App
Aldi Ashfields
Ashfields British Extra Large Whole Chicken 1.9kg-2.25kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Today's Price
See how Aldi Ashfields prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.88
Usually
£3.89
£0.00
Supermarket Alternatives
Iceland
Large Whole Chicken
£6.50
Asda
Succulent Large Chicken 1.7kg
£5.22
£0.31 per 100g
Sainsbury's
British Fresh Medium Whole Chicken 1.6kg
£5.50
£0.34 per 100g
Tesco
Roast In Bag Ready Basted Whole Chicken 1.5kg
£7.25
£0.48 per 100g
Morrisons
Roast In The Bag Extra Tasty Whole Chicken
£7.50
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Chickens
Meats
Roasters