Today's Deals
Help Guides
Download App
Bahlsen
Leibniz Original Keks
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.65
£0.83 per 100g
VISIT
Tesco
£1.75
£0.88 per 100g
VISIT
Ebay
£1.94
£0.97 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Rich Tea Finger Biscuits
£0.75
Sainsbury's
Butter Puffs Biscuits 200g
£1.50
£0.75 per 100g
Tesco
Milk Chocolate Butter Biscuits 125g
£1.85
£1.48 per 100g
Asda
Shortcake Biscuits 200g
£0.54
£0.27 per 100g
Morrisons
The Best White Chocolate Cookies
£2.50
Boots
No Added Sugar Shortbread Fingers
£2.80
see more
Good to know
Producing fine specialties since 1889
Combining guarded recipes with latest technology
Using pure, natural ingredients
Maintaining highest quality standards
Earning many awards
Ensuring continued success in biscuit world
see more
Reviews
4.8
37 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bahlsen
111g
Bahlsen
Choco Leibniz Milk
198
£1.50
£1.35 per 100g
111g
Bahlsen
Choco Leibniz Dark
114
£2.25
£2.03 per 100g
111g
Bahlsen
Choco Leibniz Orange
71
£1.50
£1.35 per 100g
111g
Bahlsen
Choco Leibniz Caramel
52
£2.25
£2.03 per 100g
111g
Bahlsen
Choco Leibniz Mint
46
£2.25
£2.03 per 100g
140g
Bahlsen
PiCK UP! Milk Chocolate Biscuit Bars
369
£1.25
£0.18 per 100g
Bahlsen
PiCK UP! Minis Milk Chocolate Biscuit Bars
11
£1.50
£0.15 each
100g
Bahlsen
Hazelnut Cream and Choc
81
£2.25
£2.25 per 100g
125g
Bahlsen
Ohne Gleichen Milk Chocolate Praline Wafer Biscuits
26
£2.50
£2.00 per 100g
Related Products
154g
Oreo
Golden Biscuits
6
£0.85
£0.55 per 100g
315g
McVitie's
Original Digestive
6
£1.70
£0.54 per 100g
ASDA
Scotish All-Butter Shortbread Biscuits
47
£5.00
154g
Oreo
Original Sandwich Biscuits
81
£0.79
£0.51 per 100g
400g
Gullon
Zero Digestive Original Zeroh! Sugar Free
75
£0.98
£0.25 per 100g
200g
Lotus
Biscoff Christmas Biscuits Original 8x2 Packs
£2.00
£1.00 per 100g
150g
McVitie's
Gluten Free Original Hobnobs Biscuits
116
£1.80
£1.20 per 100g
McVitie's
Original Digestive Biscuits Twin Pack
733
£3.15
167g
Lu
Petit Beurre Salted Butter Biscuits
134
£1.00
£0.60 per 100g
Loacker
Classic Peanut Butter Wafer
4
£1.35
Related Searches
Bahlsen
Biscuits
Tea Biscuits