Today's Deals
Help Guides
Download App
Bare Minerals
Bareminerals Kiss Of Colour Gen Nude Cheek & Lip Duo +
3.8g, 4.5g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£33.00
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bare Minerals
Bare Minerals
Bareminerals Gen Nude Dew In One Cheek & Lip Stick Just Peachy
£15.00
Bare Minerals
Bareminerals Gen Nude Blonzer Kiss Of Mauve
£24.00
Bare Minerals
Bareminerals Gen Nude Blushlighter Rose Glow
£15.95
2.3ml, 23ml
Bare Minerals
Bareminerals Gen Nude Liquid Mineral Eyeshadow Sandstone
£21.00
£913.04 per 100ml
4ml, 3.8ml
Bare Minerals
Bareminerals Gloss & Glaze Lip And Oil Duo +
£28.00
£700.00 per 100ml
Bare Minerals
Bareminerals Dramatic Definer Eye Duo Brush
£29.00
3.8ml
Bare Minerals
Bareminerals Nourishing Lip Oil Charm
£20.00
£526.32 per 100ml
Bare Minerals
Bareminerals Dewy Lip Gloss Balm Strength
£25.00
Bare Minerals
bareMinerals ALL OVER FACE COLOUR Loose Bronzer
£25.00
Bare Minerals
Bareminerals Mineralist Lip Liner Charming Pink
£19.56
Related Products
Milani
Cheek Kiss Cream Blush 110 Nude Kiss
£13.50
MUA
Metamorphosis Colour Changing Lip & Cheek Oil
£3.50
Clinique
Nude Honey Lip & Cheek Makeup Gift Set
£35.00
Revolution
Makeup Revolution Pout Bomb Lip Plumping Gloss KISS
£4.49
Revolution Beauty
Revolution Bouncy Pudding Lip & Cheek Hazy Nude
£4.49
MUA
Intense Colour Lip Liner Super Nude
£2.25
MUA
Metamorphosis Lip & Cheek Oil Mermaid
£3.50
Trouble Maker
Little Pudding Blurring Lip + Cheek Mousse Nude Brown
£4.00
Milani
Cheek Kiss Cream Bronzer 130 Spicy Season
£11.99
MUA
Metamorphosis Lip & Cheek Oil Birthday Cake
£3.50
Related Searches
Bare Minerals