Today's Deals
Help Guides
Download App
Batchelors
Super Noodles Chicken & Mushroom
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.20
£1.33 per 100g
£0.90 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Batchelors prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£1.30
£1.20
Supermarket Alternatives
Asda
Just Essentials Chicken & Mushroom Flavour Cup Noodles 70g
£0.54
£0.77 per 100g
Tesco
Hearty Food Co Chicken & Mushroom Flavoured Noodles 70g
£0.54
£0.77 per 100g
Morrisons
Instant Noodles Chicken
£0.50
Sainsbury's
Udon Noodles Quick To Cook 300g
£1.10
£0.18 per 100g
Waitrose
Waitrose Singapore Rice Noodles
£1.50
see more
Reviews
4.1
14 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Batchelors
90g
Batchelors
Super Noodles Southern Fried Chicken Flavour Noodle Block
72
£1.20
£1.33 per 100g
90g
Batchelors
Super Noodles Chicken
68
£3.70
£1.03 per 100g
90g
Batchelors
Super Noodles Curry Flavour
145
£0.98
£1.09 per 100g
90g
Batchelors
Super Noodles BBQ Beef Flavour Instant Noodle Block
109
£0.98
£1.09 per 100g
90g
Batchelors
Super Noodles Salt & Pepper Chicken Flavour
1
£1.20
£1.33 per 100g
90g
Batchelors
Super Noodles Japanese Katsu Curry Flavour
54
£1.20
£1.33 per 100g
90g
Batchelors
Super Noodles Bacon Flavour
105
£0.98
£1.09 per 100g
90g
Batchelors
Super Noodles Chow Mein Flavour Noodle Block
67
£0.98
£1.09 per 100g
110g
Batchelors
Cup a Soup Chicken & Vegetable with Croutons 4 Sachets
76
£1.40
£0.32 per 100g
80g
Batchelors
Super Noodles Air Dried Low Fat Chicken Flavour Instant Noodles
33
£0.90
£1.13 per 100g
Related Products
90g
Pot Noodle
Chicken & Mushroom
209
£3.75
£1.04 per 100g
90g
Pot Noodle
Chicken & Mushroom Flavour
451
£0.75
£0.83 per 100g
112g
Pot Noodle
Chicken & Mushroom Block
57
£1.15
£1.03 per 100g
68g
Mug Shot
Max Chicken & Mushroom Flavour Noodles
5
£0.88
£1.29 per 100g
64g
The Gym Kitchen
High Protein Chicken & Mushroom Flavour Noodles
59
£1.48
£2.31 per 100g
90g
Pot Noodle
Chicken & Mushroom Instant Noodles Meal Deal Snack
17
£1.20
£1.33 per 100g
70g
Hearty Food Co.
Hearty Food Co Chicken & Mushroom Flavoured Noodles
110
£0.54
£0.77 per 100g
70g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Just Essentials Chicken & Mushroom Flavour Cup Noodles
80
£0.54
£0.77 per 100g
114g
Pot Noodle
King Pot Chicken & Mushroom
507
£1.00
£0.88 per 100g
380g
BOSH!
Teriyaki Mushroom Noodles
39
£4.50
£1.18 per 100g
Related Searches
Batchelors
Noodles
Ramens
Cup Noodles