Today's Deals
Help Guides
Download App
Beauty Works
Restore Mask
250ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£14.99
£6.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Formulated to replenish dry and dehydrated strands
Offers a 10-minute hair therapy
Contains key ingredients to improve elasticity and strength of hair
100% vegan, reconstructive hair mask with added Vitamin E
Packed with antioxidants and ceramide for hair strengthening and cuticle protection
Infused with a refreshing scent and natural sesame seed oil
Sesame seed oil enriched with antioxidants, vitamins, and minerals
Promotes hair growth and combats dryness and breakage
Restores dry and damaged hair from heat styling or chemical treatments for softer, smoother strands
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Beauty Works
100ml
Beauty Works
Hydration Mask
£8.99
£8.99 per 100ml
30ml
Beauty Works
Hydration Mask
£4.99
£16.63 per 100ml
250ml
Beauty Works
Hydration Mask250 ml
£14.99
£6.00 per 100ml
250ml
Beauty Works
Heat Protection Spray250 ml
£11.99
£4.80 per 100ml
Beauty Works
Deluxe Clip In Hair Extension 18 Inch Brondm'bre
£151.00
Beauty Works
Double Hair Set Extension 18 Inch Sunset Boulevard
£256.99
Beauty Works
Double Hair Set Extension 18 Inch Dark Chocolate
£166.00
Beauty Works
Double Hair Set Extension 18 Inch Honey Blonde
£176.99
Beauty Works
Double Hair Set Hair Extension 18 Inch Amber
£176.99
Beauty Works
Double Hair Set Hair Extension 18 Inch Jet Set Black
£166.00
Related Products
250ml
Monday Haircare
Hair Mask Curl Restore
£1.25
£0.50 per 100ml
40g
Modern Chemistry
Boots Restore Hydrogel Sleep Mask
£4.00
£10.00 per 100g
Headshock
Peptide Restore Vitalising Hair Mask
£4.00
Glow Hub
Barrier Builder Face Mask
£3.50
Modest
Ego Hair Mask No 1
£8.00
355ml
Shea Moisture
SheaMoisture Jamaican Black Castor Oil Strengthen & Restore Hair Treatment Masque
£9.32
£2.63 per 100ml
Modest
Ego Hair Mask No 3
£4.95
Knight & Wilson
PurePlex Blondee Whitening Mask
£9.99
No7
No 7 Restore & Renew Face Neck Multi Action Serum Boost Sheet Mask
£4.95
500ml
Naked Biotics
Restore Liquid Probiotics For Gut Health
£26.99
£5.40 per 100ml
Related Searches
Beauty Works