Today's Deals
Help Guides
Download App
Bebeto
Freeze-Dried Watermelon
35g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.00
£5.71 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
35g Crunchy watermelon sweets
Halal
Glucose syrup, sugar, apple juice, corn starch, beef gelatine, acidity regulator, fruit powder, colors
May contain gluten, milk
Nutritional information per 100g: Energy - 1641kJ, 386kcal, Fat - 0g, Carbohydrate - 92g, Sugars - 67g, Protein - 4.5g, Salt - 0.05g
Net weight 35g
Store in a cool, dry place away from direct sunlight
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bebeto
35g
Bebeto
Freeze-Dried Peach Rings
£2.00
£5.71 per 100g
Bebeto
Strawberry Trunks Soft Candy
£1.98
Bebeto
Fizzy Gummy Sweets Party Mix Tub
£1.98
Bebeto
Party Gummy Sweets Mix
£1.98
Bebeto
Big Fizzy Mix
£0.98
Bebeto
Happy Laces Fizzy Blue Raspberry Soft Sweets
£1.00
Bebeto
Wild Strawberry & Cherry Gourmet Gummies
£1.75
Bebeto
Green Apple & Raspberry Gourmet Gummies
£1.75
Bebeto
Blood Orange & Passionfruit Gourmet
£1.75
Bebeto
Boo Crew Fruit and Cola Flavour Foamies
£1.00
Related Products
6g
Sainsbury's
Freeze Dried Raspberries
£2.35
each
6g
Sainsbury's
Freeze Dried Strawberries
£2.35
each
10g
Tesco
Freeze Dried Raspberries
£2.35
£23.50 per 100g
3.5g
Tesco
Freeze Dried Chives
£1.00
each
15g
Rosewood
Freeze Dried Treats Chicken
£1.00
£6.67 per 100g
150g
Tesco
Gold Freeze Dried Coffee
£1.95
£1.30 per 100g
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Freeze Dried Raspberries
£2.10
12g
JUX
Food Freeze-Dried Chopped Ginger
£2.50
£20.83 per 100g
35g
Jux
Food Freeze-Dried Chopped Garlic
£2.50
£7.14 per 100g
HiLife
Cat Freeze Dried Salmon Treats
£3.75
Related Searches
Bebeto