Today's Deals
Help Guides
Download App
Ben's Original
Favourites Biryani Chicken & Vegetable Microwave Rice Meal
250g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£1.00 per 100g
£2 NECTAR
VISIT
Tesco
£2.50
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Ben's Original
250g
Ben's Original
Favourites Peri Peri Chicken Ready Meal
£2.50
£1.00 per 100g
250g
Ben's Original
Favourites Chorizo & Vegetable Paella
£2.47
£0.99 per 100g
220g
Ben's Original
Smokey BBQ Microwave Rice
£1.32
£0.60 per 100g
220g
Ben's Original
Golden Vegetable Microwave Rice
£1.32
£0.60 per 100g
220g
Ben's Original
Wholegrain Golden Vegetable Microwave Rice
£1.32
£0.60 per 100g
250g
Ben's Original
Favourites Chicken & Mushroom Risotto
£2.47
£0.99 per 100g
220g
Ben's Original
Tomato & Basil Microwave Rice
£1.32
£0.60 per 100g
250g
Ben's Original
Bens Original Favourites Chilli con Carne Minced Beef and Vegetable Microwave Instant Meal
£2.50
£1.00 per 100g
220g
Ben's Original
Savoury Chicken Microwave Rice
£1.32
£0.60 per 100g
220g
Ben's Original
Mixed Pepper Microwave Rice
£1.32
£0.60 per 100g
Related Products
270g
Patak's
Indian Vegetable Biryani Ready Meal
£2.85
£1.06 per 100g
400g
Sainsbury's
Indian Vegetable Biryani with Basmati Rice Ready Meal for 1
£3.75
£0.94 per 100g
250g
Tesco
Microwave Golden Vegetable Rice
£0.75
£0.30 per 100g
250g
Sainsbury's
Microwave Rice Golden Vegetable
£0.75
£0.30 per 100g
250g
Tilda
Microwave Golden Vegetable Long Grain Rice
£0.95
£0.38 per 100g
400g
Co-op Chicken
Biryani and Rice
£4.25
£1.06 per 100g
ASDA
Meal For One Chicken Biryani
£3.57
400g
Sainsbury's
Indian Chicken Tikka Biryani with Basmati Rice Ready Meal for 1
£3.75
£0.94 per 100g
Morrisons
Chicken Biryani With Pilau Rice
£3.75
45g
Shan
Vegetable Biryani
£1.08
£2.40 per 100g
Related Searches
Ben's Original