Today's Deals
Help Guides
Download App
Bigga
Jamaica Kola
600ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.45
£0.24 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Bigga prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.15
Usually
£1.40
Highest
£1.45
£1.45
Reviews
5.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bigga
600ml
Bigga
Grape Soft Drink
5
£1.43
£0.24 per 100ml
600ml
Bigga
Pineapple Flavour Soft Drink
5
£1.43
£0.24 per 100ml
600ml
Bigga
Fruit Punch Soft Drink
4
£1.43
£0.24 per 100ml
Related Products
Barr
Red Kola
6
£1.20
245g
McVitie's
Jamaica Ginger Cake
364
£1.00
£0.41 per 100g
440ml
Red Stripe
Jamaica Lager Beer Cans
8
£6.00
£0.34 per 100ml
Air Up
3 x Cherry Kola Flavour Pods
£6.99
£2.33 each
Air Up
Pods Cola 3's
2
£6.99
Cadbury
Bournville Old Jamaica Dark Chocolate Rum & Raisin Bar
56
£1.75
McVitie's
Jamaica Ginger Pineapple & Coconut Sticky Pudding Cake
£1.75
70cl
Appleton Estate
Signature Finest Jamaica Rum
20
£20.00
£2.86 per 100ml
440ml
Red Stripe
Jamaican Lager Beer Cans 4x440
1
£6.00
£0.34 per 100ml
70cl
Wray & Nephew
White Overproof Jamaica Rum Rum Bottle
18
£29.15
£4.16 per 100ml
Related Searches
Bigga