Today's Deals
Help Guides
Download App
Bio & Me
Porridge Original Seed & Nut
65g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.30
£2.00 per 100g
3 FOR £3
VISIT
Sainsbury's
£1.30
£2.00 per 100g
£0.85 NECTAR
VISIT
Waitrose
£1.35
£2.08 per 100g
3 FOR £3
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Added Salt and Added Sugar
Nutritional
Source Of Fibre and Source Of Calcium
Gut-loving oat porridge with mixed seeds, almonds, hazelnuts, and carrot
Enjoy as part of a varied, balanced diet and healthy lifestyle
Reviews
4.7
18 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bio & Me
65g
Bio & Me
Porridge Apple & Cinnamon
40
£1.30
£2.00 per 100g
350g
Bio & Me
Overnight Oats Cocoa
3
£3.50
£1.00 per 100g
350g
Bio & Me
Bio&Me Raspberry & Coconut Gut-Loving Overnight Oats
7
£3.50
£1.00 per 100g
360g
Bio & Me
Bio&Me Super Seedy & Nutty Gut-Loving Prebiotic Granola
140
£3.10
£0.86 per 100g
350g
Bio & Me
Bio&Me Pistachio Overnight Oats
1
£3.50
£1.00 per 100g
58g
Bio & Me
Porridge Cocoa
5
£1.35
£2.33 per 100g
350g
Bio & Me
Bio&Me Gluten Free Granola Fruit & Nut
20
£3.10
£0.89 per 100g
360g
Bio & Me
Bio&Me Low Sugar Prebiotic Granola Naturally Gut
74
£3.15
£0.88 per 100g
360g
Bio & Me
Bio&Me Pistachio & Vanilla Low Sugar Granola
3
£3.95
£1.10 per 100g
350g
Bio & Me
Gluten Free Super Nutty Granola
28
£3.95
£1.13 per 100g
Related Products
50g
ASDA
Original Porridge Pot
59
£0.50
£1.00 per 100g
210g
Ambrosia
RTE Porridge Pot Original
67
£1.28
£0.61 per 100g
45g
Quaker
Oat So Simple Original Porridge Pot
83
£1.22
£2.71 per 100g
60g
Quaker
OSS Original Oats Big Pot
58
£1.60
£2.67 per 100g
65g
Moma
Apple Cinnamon & Brown Sugar Porridge Pot
17
£1.30
£2.00 per 100g
58g
Quaker
Oat So Simple Banana & Strawberry Porridge Pot
29
£1.22
£2.10 per 100g
57g
Quaker
Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Pot
41
£1.22
£2.14 per 100g
58g
Quaker
Heavenly Oats Caramel Fudge Porridge Pot
1
£1.22
£2.10 per 100g
210g
Ambrosia
Porridge Pot with Apple & Blueberry Layer
30
£1.28
£0.61 per 100g
57g
Quaker
Caramelised Biscuit Porridge Pot
59
£1.22
£2.14 per 100g