Today's Deals
Help Guides
Download App
Biolage
Scalp-Sync Serum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£17.50
£35.00 per 100ml
VISIT
Ebay
£18.99
£37.98 per 100ml
VISIT
Boots
£32.50
£65.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Biolage
400ml
Biolage
Scalp-Sync Calming Shampoo
£17.64
£4.41 per 100ml
236ml
Biolage
Scalp Sync Universal Conditioner
£14.76
£6.25 per 100ml
400ml
Biolage
Scalp Sync Anti Dandruff Shampoo
£17.88
£4.47 per 100ml
400ml
Biolage
Colorlast Shampoo
£16.08
£4.02 per 100ml
400ml
Biolage
Bond Therapy Shampoo
£16.08
£4.02 per 100ml
236ml
Biolage
Bond Therapy Conditioner
£14.76
£6.25 per 100ml
500ml
Biolage
Colorlast Refill Shampoo
£17.25
£3.45 per 100ml
500ml
Biolage
Full Rescue Restorative Mask
£24.43
£4.89 per 100ml
Related Products
50ml
Nature Spell
Scalp Serum Oily
£6.99
£13.98 per 100ml
350ml
Hairburst
Oily Scalp & Roots Conditioner
£15.00
£4.29 per 100ml
30ml
The Ordinary
Balancing & Clarifying Serum For Oily Skin
£20.20
£67.33 per 100ml
Neutrogena
Oil Balancing Daily Exfoliator
£4.44
300ml
FUL
Charcoal Hair Mask Deep Cleansing & Detox Treatment For Oily Scalp | Purifies Balances
£32.00
£10.67 per 100ml
60ml
Bumble and bumble
Seaweed Oil Control Shampoo For Fine Hair And Oily Scalp
£16.00
£26.67 per 100ml
30ml
Bumble and bumble
Seaweed Oil Control Shampoo For Fine Hair And Oily Scalp
£16.00
£53.33 per 100ml
Timotei
Rosemary Oil Scalp Balancing Mask
£4.50
102ml
L'Oreal
Paris Elvive Hydra Pure Scalp Serum
£8.70
£8.53 per 100ml
350ml
Hairburst
Shampoo For Oily Scalp And Roots
£15.99
£4.57 per 100ml