Today's Deals
Help Guides
Download App
Biona
Organic Cold Pressed Rapeseed Oil
500ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£6.93
£1.39 per 100ml
VISIT
Ebay
£8.24
£1.65 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Biona prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£6.82
Usually
£6.93
Highest
£7.37
£6.93
Supermarket Alternatives
Waitrose
Leckford Estate Rapeseed Oil
£2.80
Tesco
Cold Press Rapeseed Oil 500ml
£4.00
£0.80 per 100ml
Sainsbury's
Rapeseed Oil SO Organic 1l
£4.55
£0.46 per 100ml
Asda
Cook Groundnut Oil 500ml
£2.84
£0.57 per 100ml
Good to know
years of organic food
Certified Organic and GMO Free
Suitable for Vegans
No Air Miles
Ethically and Sustainably Sourced
Family Business
Cold Pressed and Unrefined
see more
Reviews
4.6
27 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Biona
Cooking Oils