Today's Deals
Help Guides
Download App
Birds Eye
French Fries
850g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.80
£0.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Birds Eye
100g
Birds Eye
Microwave Express French Fries
£2.00
£1.00 per 100g
500g
Birds Eye
Potato Waffles Fries
£2.00
£0.40 per 100g
300g
Birds Eye
Chicken Shop Texas Style BBQ Chicken Fries
£4.40
£1.47 per 100g
375g
Birds Eye
Chicken Shop Hickory BBQ Chicken Wings
£4.50
£1.20 per 100g
300g
Birds Eye
Chicken Shop Hot & Fiery Chicken Chunks
£4.50
£1.50 per 100g
540g
Birds Eye
Steamfresh Super Sunshine Steam Bags
£2.90
£0.13 per 100g
540g
Birds Eye
Steamfresh Family Favourites Steam Bags
£2.90
£0.13 per 100g
300g
Birds Eye
Steamfresh Green Medley Steam Bags
£2.90
£0.48 per 100g
250g
Birds Eye
Captain Discoveries Breaded Prawns
£4.50
£1.80 per 100g
300g
Birds Eye
Chicken Shop Korean Style Chicken Tenders
£4.50
£1.50 per 100g
Related Products
1.4kg
McCain
Crispy French Fries
£3.75
£0.27 per 100g
FOUR SEASONS
French Fries
£1.25
900g
Sainsbury's
French Fries
£1.12
£0.12 per 100g
1.5kg
Tesco
French Fries
£1.88
£0.13 per 100g
Morrisons
French Fries
£2.00
1.5kg
Sainsbury's
French Fries
£1.88
£0.13 per 100g
18g
Walkers
French Fries Variety Snacks
£1.50
£1.39 per 100g
Walkers
French Fries Worcester Sauce Multipack Snacks
£2.20
750g
McCain
Quick Cook Crispy French Fries
£3.20
£0.43 per 100g
Joie
French Fries Cutter
£15.00
Related Searches
Birds Eye