Today's Deals
Help Guides
Download App
Blue Dragon
Laksa Paste
170g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.30
£1.35 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.45
£1.44 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Blue Dragon prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.30
Highest
£31.00
£2.30
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
2.8
5 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Blue Dragon
170g
Blue Dragon
Thai Green Curry Paste
77
£1.84
£1.08 per 100g
170g
Blue Dragon
Thai Red Curry Paste
38
£2.10
£1.24 per 100g
365g
Blue Dragon
Mild Thai Green Curry Sauce
11
£2.50
£0.68 per 100g
120g
Blue Dragon
Black Bean Stir Fry Sauce
68
£0.80
£0.67 per 100g
170g
Blue Dragon
Katsu Curry Paste
1
£2.10
£1.24 per 100g
Blue Dragon
Ramen Paste
1
£2.17
120g
Blue Dragon
Satay Stir Fry Sauce
57
£0.80
£0.67 per 100g
Related Products
185g
Yeo's
Laksa Paste
9
£2.00
£1.08 per 100g
283g
Patak's
Madras Curry Spice Paste
141
£2.50
£0.88 per 100g
283g
Patak's
Korma Curry Paste
103
£2.50
£0.88 per 100g
312g
Patak's
Indian Butter Chicken Curry Paste
£2.50
£0.80 per 100g
283g
Patak's
Tikka Masala Curry Spice Paste
141
£2.50
£0.88 per 100g
312g
Patak's
The Original Tandoori Marinade Paste
12
£2.50
£0.80 per 100g
75g
Sainsbury's
Beef Paste
13
£0.60
£0.80 per 100g
283g
Patak's
Rogan Josh Spice Paste
50
£2.50
£0.88 per 100g
400g
Thai Dragon
Red Curry Paste
41
£2.10
£0.53 per 100g
400g
Thai Dragon
Green Curry Paste
51
£2.10
£0.53 per 100g
Related Searches
Blue Dragon