Today's Deals
Help Guides
Download App
Blue Dragon
Mild Pad Thai Noodle Sauce
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.50
£0.63 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Blue Dragon prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Highest
£31.00
£2.50
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
4.7
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Blue Dragon
120g
Blue Dragon
Hoisin & Garlic Stir Fry Sauce
66
£0.80
£0.67 per 100g
Blue Dragon
Pad Thai Stir Fry Sauce
5
£1.00
Blue Dragon
Korean BBQ Stir Fry Sauce
27
£0.95
375g
Blue Dragon
Mild Panang Curry Sauce
16
£2.50
£0.67 per 100g
120g
Blue Dragon
Chow Mein Stir Fry Sauce
70
£0.80
£0.67 per 100g
120g
Blue Dragon
Satay Stir Fry Sauce
57
£0.80
£0.67 per 100g
120g
Blue Dragon
Teriyaki Stir Fry Sauce
62
£0.80
£0.67 per 100g
120g
Blue Dragon
Black Bean Stir Fry Sauce
68
£0.80
£0.67 per 100g
120g
Blue Dragon
Sweet Chilli & Garlic Stir Fry Sauce
87
£0.80
£0.67 per 100g
170g
Blue Dragon
Thai Red Curry Paste
38
£2.10
£1.24 per 100g
Related Products
120g
Wagamama
Pad Thai Stir Fry Mild
171
£0.95
£0.79 per 100g
200g
The Spice Tailor
Pad Thai Noodle Kit
29
£3.00
£1.50 per 100g
Wagamama
Noodle Bowl With Chopsticks & Pad Thai Sauce
£10.00
200g
Thai Dragon
Pad Thai Rice Noodles
12
£1.25
£0.63 per 100g
Wagamama
Pad Thai Rice Noodle Pot
£1.85
200g
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Pad Thai Paste
13
£1.65
£0.83 per 100g
Lee Kum Kee
Noodle Stir-Fry Sauce
5
£0.85
275g
The Spice Tailor
Thai Green Curry
77
£3.00
£1.09 per 100g
275g
The Spice Tailor
Thai Red Curry
96
£3.00
£1.09 per 100g
165g
Tesco
Thai Inspired Stir Fry Sauce
15
£1.15
£0.70 per 100g
Related Searches
Blue Dragon