Today's Deals
Help Guides
Download App
Bob Martin
Clear Dual Action Flea Bomb Treatment
4.5g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£7.29
each
VISIT
Sainsbury's
£7.50
each
VISIT
Ebay
£9.29
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
1.0
2 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bob Martin
200ml
Bob Martin
Clear Home & Furniture Flea & Tick Spray Treatment
2
£4.30
£2.15 per 100ml
500ml
Bob Martin
Clear Home & Furniture Flea Spray Plus
5
£9.00
£1.80 per 100ml
Bob Martin
Clear Plus Spot On Flea & Tick Cat +1Kg 1 Pipette
£7.00
300ml
Bob Martin
Clear Pet & Home Flea & Tick Spray Repellent
1
£7.26
£2.42 per 100ml
300ml
Bob Martin
Fleaclear All In 1 Flea & Tick Spray Repellent Cat & Home
9
£6.99
£2.33 per 100ml
57mg
Bob Martin
Clear Flea Tablets for Large Dogs Treatment 3 Tablets
2
£6.81
Bob Martin
Clear Flea & Tickspot On Cat
1
£4.49
50mg
Bob Martin
Clear 3 in 1 Wormer Tablets for Dogs Tablets Pack
6
£6.27
Bob Martin
Clear Flea Treatment Tablets for Cats
9
£5.99
£2.00 each
20mg, 0.5ml
Bob Martin
Wormer Spot-On Solution for Cats & Kittens Praziquantel
2
£4.98
Related Products
300g
Beaphar
Household Flea Powder
£8.95
£2.98 per 100g
Capstar
Flea Treatment Tablet For Cats And Small Dogs
£6.60
£6.60 each
Beaphar
Flea Tablets For Small Dogs (1-11Kg)
£5.99
£2.00 each
Beaphar
Fiprotec Combo Flea And Tick Spot-On Treatment For Cats
£12.59
£4.20 each
Beaphar
Flea Control Tablets For Cats
£5.99
£2.00 each
400ml
Johnsons
Johnson's House Flea Spray For Use In The Home
£5.99
£1.50 per 100ml
Beaphar
Flea Tablets For Medium And Large Dogs (Over 11Kg)
£8.49
£2.83 each
Beaphar
Fiprotec Combo Flea And Tick Spot-On Treatment For Dogs (2-10Kg)
£12.29
£4.10 each
Advantage Chewable
Flea And Tick Tablets For Dogs (11.01-22Kg)
£28.66
£9.55 each
Advantage Chewable
Flea And Tick Tablets For Dogs (5.51-11Kg)
£27.29
£9.10 each
Related Searches
Bob Martin
Flea Sprays
Flea Treatments