Today's Deals
Help Guides
Download App
Bold
Liquid Lavendar Camomile
1333ml, 43w
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£6.49
£0.49 per 100ml
VISIT
Amazon
£12.99
£0.97 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bold
1.32l
Bold
Laundry Detergent Gel 40 Washes
£6.50
£0.49 per 100ml
1953ml
Bold
Washing Liquid Lavender & Camomile 63 Washes
£9.00
£0.46 per 100ml
Bold
Lavendar & Camomile Laundry Detergent Washing Gel 26 Washes
£6.50
858ml
Bold
Laundry Detergent Gel 26 Washes
£6.48
£0.76 per 100ml
Bold
45 Washes Lavender & Camomile Laundry Detergent Gel
£8.00
295.5g
Bold
Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 15 washes
£4.25
£1.44 per 100g
Bold
Powder Laundry Detergent 72 Washes
£9.00
Bold
All in 1 Lavender & Camomile Pods Laundry Detergent Washing Capsules 70 Washes
£16.00
443.3g
Bold
PODS Washing Liquid Capsules 22 Washes
£5.00
£1.13 per 100g
Bold
2in1 Laundry Powder Lavender & Chamomile 44 Washes
£6.50
Related Products
1.33l
Fairy
Non Bio Liquid Laundry Detergent 43 Washes
£7.00
£0.53 per 100ml
1333ml
Fairy
43 Washes Non Bio Liquid Detergent
£7.50
£0.56 per 100ml
1333ml, 43w
Ariel
Liquid
£6.99
£0.52 per 100ml
Ariel
Bio Gel Laundry Detergent Liquid Gel 24 Washes
£6.50
1254ml
Ariel
Colour Washing Liquid Gel 38 washes
£7.25
£0.58 per 100ml
Ariel
Cherry Blossom Washing Liquid Gel 26 washes
£6.52
53w, 1.431lt
Persil
Bio Laundry Washing Liquid Detergent 53 Washes
£7.00
1116ml
Fairy
Non Bio Laundry Liquid 36 Washes
£6.50
£0.58 per 100ml
3131ml
Ariel
Original Washing Liquid 101 Washes
£14.00
£0.45 per 100ml
1l
Ecover
Non Bio Concentrated Laundry Liquid Lavender & Sandalwood 28 Washes
£6.30
£0.63 per 100ml
Related Searches
Bold