Today's Deals
Help Guides
Download App
Bonne Maman
Caramelised Apple Spread
275g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.00
£0.73 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.00
£1.09 per 100g
£2 NECTAR
VISIT
Tesco
£3.00
£1.09 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Bonne Maman prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.00
Highest
£14.00
£2.00
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Apple & Pear Chutney
£2.80
Sainsbury's
Apple Sauce 250ml
£0.75
£0.30 per 100ml
Asda
Fruity Apricot Jam 454g
£1.15
£0.25 per 100g
Tesco
Blackcurrant Conserve 340g
£2.55
£0.75 per 100g
Reviews
4.6
102 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bonne Maman
360g
Bonne Maman
Hazelnut Chocolate Spread
111
£3.00
£0.83 per 100g
250g
Bonne Maman
Crunchy Hazelnut Chocolate Spread
88
£2.75
£1.10 per 100g
250g
Bonne Maman
Hazelnut Chocolate Spread
195
£2.00
£0.80 per 100g
275g
Bonne Maman
Salted Butter Caramel Spread
33
£2.90
£1.05 per 100g
230g
Bonne Maman
Sweet & Crunchy Peanut Spread
72
£2.00
£0.87 per 100g
240g
Bonne Maman
Crunchy Peanut Chocolate Spread
29
£3.60
£1.50 per 100g
90g
Bonne Maman
Salted Caramel Creme Dessert
127
£1.50
£0.83 per 100g
360g
Bonne Maman
Lemon Curd
180
£2.00
£0.56 per 100g
70g
Bonne Maman
Blackcurrant Mousse Dessert
149
£1.50
£1.07 per 100g
70g
Bonne Maman
Strawberry Mousse Dessert
115
£2.20
£1.57 per 100g
Related Products
400g
Lotus
Biscoff Caramelised Biscuit Spread Smooth
22
£2.50
£0.63 per 100g
380g
Lotus
Biscoff Crunchy Biscuit Spread Caramelised
13
£2.50
£0.66 per 100g
500g
Clover
Original Spread
207
£1.70
£0.34 per 100g
1kg
Clover
Original Spread
119
£3.25
£0.33 per 100g
400g
Cadbury
Smooth Chocolate Spread
17
£3.00
£0.75 per 100g
350g
Nutella
Hazelnut Chocolate Spread
69
£2.99
£0.85 per 100g
1kg
Utterly Butterly
Spread
2
£1.90
£0.19 per 100g
200g
Nutella
Hazelnut & Chocolate Spread
46
£2.10
£1.05 per 100g
500g
Benecol
Cholesterol Lowering Light Spread
170
£4.50
£0.90 per 100g
500g
Benecol
Buttery Taste Spread
197
£3.70
£0.74 per 100g
Related Searches
Bonne Maman
Butters
Jams
Spreads
Apple Sauces