Today's Deals
Help Guides
Download App
Bonne Maman
Milk Shortbread Biscuits Coated
160g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Bonne Maman
Chocolate Madeleines
210g
VIEW
Bonne Maman
Milk Chocolate Mousse
70g
VIEW
Bonne Maman
Hazelnut Chocolate Spread
250g
VIEW
Bonne Maman
Pecan Brownie
175g
VIEW
Today's Price
See how Bonne Maman prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.40
Usually
£2.25
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Milk Chocolate Viennese Thins 135g
£1.80
£1.33 per 100g
Waitrose
Essential Milk Chocolate Malted Milk Biscuits
£1.65
Sainsbury's
All Butter Chocolate Chip Shortbread 175g
£1.60
£0.91 per 100g
Asda
Milk Chocolate Oatie Crumbles
£1.50
Morrisons
Milk Chocolate Break Multipack
£1.60
Boots
No Added Sugar Double Chocolate Chip Cookies 150g
£2.80
£1.87 per 100g
see more
Reviews
4.4
45 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"These are wrapped in 2's which is the perfect portion"
"They are so light and thin but really chocolatety- never had them before but will def buy again- taste amazing"
"These are a really nice light option"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Bonne Maman
Biscuits
Sweets
Chocolate Biscuits
Snacks