Today's Deals
Help Guides
Download App
Bounce
Gluten Free Dipped Caramel Millionaire Protein Ball
40g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.25
£1.75
£3.13 per 100g
VISIT
Waitrose
£1.25
£3.13 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.95
£4.88 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Bounce prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£1.95
Highest
£2.10
£1.25
Good to know
Protein-packed
Chocolate-flavoured
Filled with caramel centre
Coated in dark chocolate
High in protein and fibre
Millionaire Shortbread flavoured
Gluten-free
Free from artificial colours, flavours and preservatives
Suitable for vegans
Under 165 calories
see more
Reviews
4.3
12 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
"This is so high in carbohydrates"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bounce
40g
Bounce
Dipped Hazelnut Praline Protein Ball
13
£1.75
£4.38 per 100g
Related Products
50g
Tassimo|Trek
Trek Gluten Free Salted Caramel Protein Flapjack
24
£1.85
£3.70 per 100g
50g
Trek
Gluten Free White Chocolate & Raspberry Protein Flapjack
1
£1.85
£3.70 per 100g
Fulfil
Chocolate Peanut & Caramel Protein Bar Snack
6
£2.10
40g
Fulfil
Chocolate Salted Caramel Protein & Vitamin Bar
3
£2.10
£5.25 per 100g
50g
TRIBE
Plant Protein Flapjack Caramel
2
£1.75
£3.50 per 100g
Nairn's
Gluten Free Chocolate Biscuit Breaks
15
£1.80
35g
Grenade
Protein Bars Salted Caramel
366
£2.15
£6.14 per 100g
50g
Trek
Gluten Free Cocoa Oat Protein Flapjack
27
£1.65
£3.30 per 100g
38g
Nomo
Vegan Caramel Filled Chocolate Bar
53
£1.20
£3.16 per 100g
60g
Furocity
Caramel Power Protein Bar
7
£2.25
£3.75 per 100g
Related Searches
Bounce