Today's Deals
Help Guides
Download App
Brewdog
Wingman Buffalo Sauce
240ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.00
£0.83 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£2.50
£1.04 per 100ml
£1.95 NECTAR
VISIT
Tesco
£2.50
£1.04 per 100ml
VISIT
Iceland
£2.50
£1.04 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Reviews
4.9
34 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Brewdog
240ml
Brewdog
Wingman Buffalo Ranch
6
£2.50
£1.04 per 100ml
240ml
Brewdog
Hazy Jane Mango Habanero Sauce
8
£2.50
£1.04 per 100ml
240ml
Brewdog
Punk IPA BBQ Sauce
16
£2.00
£0.83 per 100ml
Related Products
148ml
Frank's
RedHot Buffalo Wings Sauce
118
£2.00
£1.35 per 100ml
200ml
Meat Lust
Fiery Buffalo Sauce
2
£2.50
£1.25 per 100ml
150ml
Sauce Shop
Buffalo Hot Sauce
59
£2.60
£1.73 per 100ml
Oh My Glaze
Bonkers Buffalo
£2.95
148g
Dr Wills
Buffalo Hot Sauce
16
£3.50
£2.36 per 100g
430ml
Hellmann's
Buffalo Ranch Sauce
218
£2.80
£0.65 per 100ml
475g
Iceland
Buffalo Sauce Chicken Wings
£4.00
£0.84 per 100g
Tesco
Buffalo Hot Sauce Dip
2
£1.25
Batchelors
American Buffalo Sauce Super Noodles
57
£1.20
280g
Nando's
Marinade Peri-Buffalo
7
£2.80
£1.00 per 100g
Related Searches
Brewdog