Today's Deals
Help Guides
Download App
Britney
Spears Intimate Fantasy EDP
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£14.99
£14.99 per 100ml
VISIT
Amazon
£22.00
£22.00 per 100ml
VISIT
Ebay
£30.52
£30.52 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Floral and fruity fragrance for women
Top notes include lychee, lemon, and violet leaf
Middle notes feature brown sugar and jasmine
Base notes are vanilla and white musk
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Britney
Britney
Spears Fantasy Intense
£19.00
Britney
Spears Candied Fantasy Edt
£14.27
Britney
Spears Candied Fantasy Edt
£21.60
100ml
Britney
Spears Electric Fantasy EDT
£12.99
£12.99 per 100ml
Britney
SPEARS DID IT AGAIN
£27.00
30ml
Britney
Spears Fantasy EDT
£9.99
£33.30 per 100ml
Related Products
30ml
Britney Spears
Fantasy Eau De Parfum
£20.54
£68.47 per 100ml
100ml
Britney Spears
Fantasy Eau de Parfum
£17.99
£17.99 per 100ml
30ml
Britney Spears
Midnight Fantasy Eau De Parfum
£14.00
£46.67 per 100ml
100ml
Britney Spears
Midnight Fantasy Eau de Parfum
£17.60
£17.60 per 100ml
50ml
Britney Spears
Midnight Fantasy Eau De Parfum
£17.08
£34.16 per 100ml
100ml
Burberry
Her Eau De Parfum For Women
£36.99
£36.99 per 100ml
Ariana Grande
Cloud Eau de Parfum Spray
£25.88
50ml
Burberry
Classic Women EDP
£23.49
£46.98 per 100ml
Mugler
Alien Eau de Parfum Refillable
£34.99
100ml
Tom Ford
Velvet Orchid Eau De Parfum Spray
£116.00
£116.00 per 100ml
Related Searches
Britney