Today's Deals
Help Guides
Download App
Brownings
The Bakers Forfar Bridie
215g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Today's Price
Lowest
£11.99
Usually
£1.49
Highest
£11.99
£0.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Minced Beef & Onion Puff Pastry Pie 150g
£1.30
£0.87 per 100g
Morrisons
Puff Pastry Chicken Ham & Leek Pie
£2.25
Asda
Steak & Ale Puff Pastry Pie
£2.20
Tesco
Steak Shortcrust Pie 500g
£4.30
£0.86 per 100g
Waitrose
Waitrose Steak & Ale Pie
£3.15
Iceland
Slow Cooked Cottage Pie 400g
£4.60
£1.15 per 100g
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Brownings
Pastries
Pies
Meat Pies