Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Cadburys Dairy Milk Pots of Joy
60g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Co-op
£3.80
£1.58 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Cadbury prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.60
Usually
£3.80
£3.80
Good to know
Cadbury Pots of Joy Milk Chocolate Potted Desserts are the milk chocolate lovers dream.
Smooth and creamy, enjoy this Cadbury milk chocolate smooth potted dessert chilled as the perfect lunchtime or after dinner treat.
Smooth & creamy dessert made with melted Cadbury milk chocolate,Made with melted Cadbury milk chocolate,No added colours.
4x Smooth Dessert Made with Melted Cadbury Milk Chocolate.
Reviews
4.3
58 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
60g
2
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Chocolate Dessert
59
£1.00
£0.83 per 100g
60g
4
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Chocolate Dessert
88
£2.00
£0.83 per 100g
60g
4
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Caramel Chocolate Dessert
80
£2.00
£0.83 per 100g
350g
Cadbury
Dairy Milk Big Pots of Joy Chocolate Dessert
236
£2.00
£0.57 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Caramel Pots of Joy Desserts
36
£1.00
90g
2
Cadbury
Dairy Milk Layers of Joy Chocolate Trifle
128
£1.50
£0.83 per 100g
54g
Cadbury
Cadburys Dairy Milk Golden Crisp
8
£1.50
£2.78 per 100g
53g
Cadbury
Dairy Milk Tiffin
4
£1.75
£3.30 per 100g
550g
Cadbury
Winter Edition Layers of Joy
59
£3.75
£0.68 per 100g
290g
Cadbury
Giant Buttons
3
£3.50
£1.21 per 100g
Related Products
4
DAIRYFINE
Milk Chocolate Pots of Choc
£1.49
£0.37 each
95g
4
Petits Filous
Kids Dairy Free Raspberry Yoghurt Pots
54
£2.95
£0.78 per 100g
Nivea
Glowing Moments Of Joy Gift Pack
£9.99
45g
4
The Coconut Collaborative
Dairy Free Little Choc Pots Milk Chocolate Ganache
101
£2.63
£1.46 per 100g
DAIRYFINE
Spirals Pots of Choc
£1.49
Nivea
Pampering Moments Of Joy Gift Pack
1
£13.99
4
DAIRYFINE
Caramel Flavour Pots of Choc
£1.49
£0.37 each
DAIRYFINE
White Chocolate Pots of Choc
£1.49
100g
4
Iceland
Yoplait KPOP Chocolate Dairy Dessert Pots
£1.50
£0.38 per 100g
Nivea
Relaxing Moments Of Joy Gift Set
£10.00
Related Searches
Cadbury