Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Dairy Milk Smash Bauble Freddo
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.00
£3.33 per 100g
£2.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
90g
Cadbury
Dairy Milk Smash Bauble Buttons
£3.00
£3.33 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Freddo Faces Easter Egg
£2.00
95g
Cadbury
Dairy Milk
£1.29
£1.36 per 100g
180g
Cadbury
Dairy Milk Sharing Chocolate
£2.00
£1.11 per 100g
56g
Cadbury
Dairy Milk
£1.35
£2.41 per 100g
110g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Bar
£1.45
£1.32 per 100g
345g
Cadbury
Dairy Milk
£5.00
£1.45 per 100g
27.2g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Bar
£3.00
£1.38 per 100g
70g
Cadbury
Dairy Milk Coins
£1.50
£2.14 per 100g
280g
Cadbury
Dairy Milk Large Block
£3.65
£1.30 per 100g
Related Products
145g
Rustlers
Double Smash Burger with Cheese & Smash Sauce
£2.50
£1.72 per 100g
1l
Graham's
Organic Whole Milk with Cream
£1.90
£0.19 per 100ml
80g, 320g
Oumph!
Smash Burgers
£3.50
£1.09 per 100g
ASHFIELDS
Smash Burgers
£3.29
£0.82 each
320g
Co-op British
Smash Burger
£4.55
£1.42 per 100g
1l
Graham's
Dairy Gold Jersey Milk
£1.95
£0.20 per 100ml
Christmas
Striped Bauble
£2.00
Woodlands
Park Dairy Sheep Milk Organic Natural Yogurt
£3.95
2l
Graham's| Graham's
Grahams The Family Dairy Organic Whole Milk
£2.50
£0.13 per 100ml
340g
Tesco
4 Smash Burger
£4.00
£1.18 per 100g
Related Searches
Cadbury